Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena
X360

(1x)
1 399
Nákupem získáte 56 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Sci-Fi
 • Remake The Chronicles of Riddick: Assault on Dark Athena je upravená next-gen verze původní PC hra FPS Escape from Butcher Bay z roku 2004. Můžete se těšit na mnohem detailnější herní prostředí, přepracované postavičky, nové textury, nové audio, stejně jako na pár úprav v oblasti AI. Zkrátka se tvůrci snaží vylepšit vše, co je možné. Co ale původně začalo jako nefalšovaná předělávka s čtyřhodinovým novým obsahem, to se během času rozrostlo v plnohodnotné jedenáctihodinové pokračování, které přesto zčásti bude stále remakem. Když začnete hrát, v menu dostanete na výběr, jestli začít přímo misemi z Assault on Dark Athena (tedy čistě novým obsahem) nebo od samotného začátku, tzn. předělanou kampaní z Escape from Butcher Bay. Jak ale autoři podotýkají, ta doznala takových změn, že ji oproti jejímu čtyři roky starému originálu (90% na Tiscali Games) prý poznáte jen stěží.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Bullvinek

   Jakto, ze stoji Riddick 1399 na xbox a pritom na ps3 jen 699?

  • plašil

   MAFIAN:máš pravdu

  • MAFIAN

   Moc predrazeny.. :-( . Vsude ho maji o stovku levnejsi.

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Kvalitní střílečka ze staré školy, která jde po stopách svého stašího bratříčka, kterého dostanete jako bonus.Škoda menšího steretypu ke konci hry.