Colin McRae: Dirt 2
X360

(3x)
299
Nákupem získáte 3 kredity
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Auta
 • Podobně jako v dřívějším GRID budete moci při závodech používat flashbacky a hru tak přetočit o pár vteřin zpět, abyste se třeba stihli vyvarovat nepříjemnému nárazu do stromu nebo kamenů. Kariérní mód se opět neobejde bez virtuální garáže jako v Grid, tou ale tentokrát bude vaše maringotka (viz povedený teaser trailer) - na pohled jiná, co do funkčnosti/herních možností ale velmi podobná. Vývojáři vám předvedou i fiktivní tratě, např. tu londýnskou mezi Battersea Power Station a industriálním pobřežím Temže nebo dlouhý závod napříč Chorvatskem, plný velmi ostrých zatáček. Autoři se hodlají držet trendu svého předchůdzce, tzn. posunout se ještě dál od tradičního pojetí rally, to vše motivováno průzkumy o tom, co si od závodních her žádá americký trh. Věrohodný model poškození bude reflektovat i úder nárazu: čili pokud svůj vůz jen škrábnete, byť třeba o betonovou zeď, třeba si jen urvete boční zrcátko a popraská vám přední sklo. Mezi vozy se určitě objeví Subaru Impreza, s nímž vývojáři zatím předvádí všechny tratě. Konzultace a nápady autorům poskytl také skateboarder, snowboarder, zakladatel DC Shoes a dnes závodník rallye Ken Block.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • Stoupa

   lol:

   https://www.xzone.cz/nahledgame.php3?idg=2478

   pokud to vyjde, tak až kolem září 2010 v CZ verzi. Ale potvrzený to není, tak proto není hra ani v nabídce ...

  • lol

   proč zde neáte aji koupi na PC??????

  • Sony

   Cus lidi hele uz sem level 70 a uz vsechny zavody mam odjezdeny a nevim vubec co dal a hraju to zase na kompu

  • montana

   Iceman: Zitra by tu mela byt.

  • Iceman

   Chtěl bych se zeptat, kdy bude tato hra skladem v Brně?

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Myslím že jedná z nejlepších zavodních her.Mrzí mě že nové dirty už stoji celkem za prd viz. Showdown který s rally nemá společného vážne nic.

Hra hodně zabaví, závody jsou úžasné, ale má málé chybky.

Jedná se o opravdu povedenou závodní hru.Sice asi moc velkou trvanlivost mít nebude kvůli opakujícím se tratím, ale zabaví vás až moc dobře.