Colin McRae: DIRT
PS3

(2x)
599
Nákupem získáte 24 kreditů
Štítky: Auta
Kód produktu: 12560
 • Další hra série Colin McRae, tentokrát offroad obsahuje celou řadu tzv. point-to-point závodů, stejně jako off-road událostí na trasách v různých koutech našeho světa. Např. legendární trať Pike's Peak International a všech jejích víc jak 150 závodů skrz pohoří Rocky Mountains. Dále se můžete těšit na surfování po písečných dunách ve vozech dakarového typu a se čtyřkolkami, Rallye Cross či tzv. Hill Climb s těžkotonážními vozítky o síle 850 koní. Aby toho ale nebylo málo, tak se také připravte na mód věnovaný každému z evropských, mezinárodních a celosvětových rallye šampionátů, s vozy s pohonem na 2 i 4 kola, klasickými a speciálními RWD rallye auty. Hra využívá real-time fyziku k modelování pohybů vzduchu, tudíž vše je ovlivňováno větrem - kouř od výfuku, stromy, listí, značky podél tratí, ale i déšť a v neposlední řadě samozřejmě také samotné vozy. V této souvislosti je třeba podotknout, že licencovaných aut v Colin McRae: DIRT uvidíte více než 40 typů ve 12 kategoriích. Jinak značně realistický má být rovněž model poškození. Rozbitá okna, pomačkané plechy budou na denním pořádku. Vše, s čím se střetnete, utrpí velmi věrohodné šrámy.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • Martula

   Je tu možnost hrát pro 2 hráče na 1 konzoli??

  • eko

   to mas pravdu ale na pocitaci to vypada lepe,tedy pokud mas mas high end pc...

  • John_Cena

   Vela narocne na pozadavky pocitace

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Tato hra disponuje predevším svou vyjmečnou hratelností. Ale to je asi tak vše. Kariéra je pěkně trapná a blbá. Nemám touhu to hrát. Jen ta hratelnost je dobrá. No a taky grafika je skvělá.

Překvapující zábava, spousta závodů, skvělá hratelnost, tahle hra vás chytne, pokud máte rádi závody. jednoznačně nejlepší rally na PS3, určitě doporučuji.

Sledujte nás na instagramu