Conan
PS3

(1x)
399
Nákupem získáte 4 kredity
Štítky: Fantasy, TPS
 • Hra Conan je na motivy díla Roberta E. Howarda a stejnojmenného filmu s Arnoldem Schwarzeneggrem. Opět se stanete bájným barbarským hrdinou, který se ve 24 levelech probíjí tunami nepřátel a monster v third-person akci na způsob God of War. Pomůže vám více než dvacet zbraní a přes sto kombo úderů, které se budete postupem času automaticky učit. To se šikne vzhledem k faktu, že umělá inteligence má umět např. v bitkách s mečem dynamicky reagovat na vaše výpady. Soubojový model má být mimořádně propracovaný a současně vstřícný v tom smyslu, že hra umožní hráči aplikovat přesně takovou akci, jakou ve víru boje chce provést. Takže půjde plynule přejít z útoku do krytu, do úhybného manévru či skoku, bude možné během vámi prováděného komba změnit cílového adresáta, zkrátka dočkáte se mimořádně flexibilního systému. S čímž souvisí i obzvláště brutální nápad odsekávání končetin od těl vašich oponentů, odvislý od typu vašeho úderu a místa zásahu. Asi nemusím připomínat, že během hraní se vaše dispozice a bojové schopnosti budou postupně vylepšovat a že na různé nepřátele bude platit různá strategie…
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • Tweet

   Počítače jsou skvělé na všechno teda i na hry a nejlepší je mít počítač a konzoli - Tak člověk pochytá ty nej. exkluzivity na obě platformy!
   Ne každý na to ale má prachy, takže pak se musí rozhodnout podle toho jaké hry má radši.

  • carlos

   počítače jsou k ničemu na ty hry je to o ničem si radši kupte ps3

  • conan

   konzole jsou nejlepsší

  • snack

   protože se ceny konzolí pohybují na, někdy i pod výrobní cenou a firmy jako
   Sony apod. vydělávají na prodeji her,resp. dílčího podílu z jejich prodeje

  • Frater Omega

   Muze mi nekdo znaly veci vysvetlit, proc jsou hry na konzole tak strasne mega giga drahy??? Dat za gamesku 1800 Kc - kdo si tohle muze dovolit??? Proto bych do konzoli nikdy nesel, co je moc, to je moc. Omlouvam se za flame.

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Pokud chcete něco masovějšího dejte si Viking: Battle of Asgard, pokud chcete skutečnou AAA kvalitu, tak Heavenly Sword, či God of War 2 pro PS2.