Crackdown
X360

(5x)
199
Nákupem získáte 4 kredity
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: Mafiánské
 • Crackdown, nová akce alá GTA. Kromě prvků GTA by se v Crackdown daly najít také prvky The Incredible Hulk. To proto, že kromě toho, že se zde budete pohybovat ve stejně otevřeném a živém světě, jaký poskytla GTA, dokonce i kterékoliv auto na ulici si budete moci po vzoru této slavné akční hry půjčit na projížďku, se seznámíte s hrdinou, speciálním agentem obdařeným bionickými silami, díky nimž, podobně jako Hulk v jedné své poloze, bude umět skákat hodně vysoko, šplhat po římsách, vrhat obrovskými předměty a přežije i pád z velké výšky. A stejně jako Hulk, i tento hrdina bude schopen činností obyčejného člověka (toho z GTA), jako např. krádež auta, jízdy chodec nechodec či střílení gangsterů (označených žlutou ikonkou). Schopnosti vaší postavy se budou v průběhu hry zdokonalovat. Zaměříte-li se na sílu, můžete dospět až do stádia, kdy vám k odklizení auta z cesty postačí jediné kopnutí. Vylepšit půjde ale i manipulaci se zbraněmi (k dispozici bude leccos, včetně granátů či raketometu) nebo skoky do výšky, ad. Crackdown hráčům nabídne několik herních módů. Bude zde například mód vyloženě závodní (Time trials, při němž budete moci akci nahrávat a výsledek pak sdílet s dalšími nadšenci online), multiplayerový kooperativní, ale i další, které budou mísit ty ostatní dohromady. V zásadě je Crackdown hrou pojatou z perspektivy třetí osoby. To ovšem pouze do té doby, než si sednete za volant. Mimochodem, získat vůz prý není v této hře tak snadné jako v GTA nebo Saints Row, neboť jeho majitelé jen tak snadno nezpomalí, když jim vstoupíte do cesty. Když už se vám ale nějaké vozidlo přeci jen podaří ukořistit, pak prý můžete očekávat, že se každé bude řídit jinak, podle typu.
 • Konzole XBOX 360
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • Sertr

   a furt tam máte titulky + manuál i když to má českej i dabing. xD

  • richard

   Můžu se zeptat když jí máte v cz proč to nezměníte z anglického manuálu na česé titulky+dabing? podle mě je to dost matoucí tak kdybyste to mohli změnit bylo by to dobrý jinak sem slyšel že je to super hra a navíc když jí máte v češtině nejspíš ji u vás zakoupím

  • Tomáš Pavlata

   Dobrý den, ano hra obsahuje cz lokalizaci. S pozdravem TP

  • richard

   Martin Schovanec. odpovíte mi prosím je to pro mě důležité fakt ta hra má cz titulky+dabing jak píšou hráči v recenzích?

  • richard

   Martin Schovanec:nemá tato hra být v cz? já jen že na jiných shopech to tak mají a u hráčských recenzí je o lokalizaci zmíňka

Hodnocení zákazníků (5)
Přidat hodnocení

Hra na pár zimních večerů, svůj úděl splní. Pobijete stovky gangsterů, auta budete házet desítky metrů daleko a grafcká stránka je celkem příjemná, nic co vám vyrazí dech ale hezky se na ni kouká.

Dobrá GTAčkovka která vás na pár dní zabaví.

Vyborna akce ve stylu GTA a v nekolika vecech jeste lepsi

Silně návyková akční záležitost, která si najde spoustu příznivců ale i nepříznivců.

Jeto opravdu dobrá hra která má své chyby ale tolik gansterů asi v žádné jiné hře nepošlete do věčných lovišť.