Crysis 2 - NANO Edition
X360

1 599
Nákupem získáte 16 kreditů
Lokalizace: České titulky
Štítky: FPS, Sci-Fi
 • 2023, New York. Od událostí z prvního Crysis uplynuly tři roky a mimozemšťanům se za tu dobu povedlo rozpoutat další světovou válku. Válčí se v brazilském Riu de Janeiru, pod palbou se ocitl Londýn, boje se nevyhly japonskému Tokiu a především pak nepřítel zamířil do samotného srdce USA, New Yorku. Všechna tahle města musela být evakuována a jejich obyvatelé přesunuti do bezpečnějších částí, ale o to poslední chtějí lidé bojovat až do posledního muže. Na svých cestách po New Yorku zavítáte na spoustu známých míst a také zapředete rozhovor s řadou obyvatel, protože jak říká producent hry, v každé válce se najdou blázni, kteří ignorují všechna nebezpečí a dál zůstávají ve svých domovech. O případné ztráty na civilistech je tedy postaráno. Zbývá ještě rozřešit, kdo že je tím hlavním hrdinou hry - několikrát ho totiž občané oslovili jako Propheta, ústřední postavu jedničky. Je ale dost možné, že celá věc s hlavní postavou bude o něco komplikovanější. Na osiřelých ulicích tak vedle bláznů a mimozemšťanů potkáte také paravojenské jednotky Crynet Ops a novou třetí stranu konfliktu, jak naznačil závěr předváděčky. Autoři se též dušují, že každou situaci budete moci řešit na několik způsobů a že zaběhnutá volba mezi otevřením palby a plížením se kolem z původní hry bude ve dvojce znatelně pestřejší.
  Ke objednávce triko s motivem hry ZDARMA!! Více o akci zde.

  Nano Edition v sobě zahrnuje bonusové zkušenosti, SCAR hologram na odlákání nepřátel, extra skin zbraní, platinové psí známky přímo do hry. Obsahuje i hmatatelné prvky. Celá hra je zabalena do ocelové krabice s efektem nanoobleku, dále naleznete spolu se hrou 11ti palcovou sošku postavy Alcatraz stojící na taxíku, 150ti stránkový artbook, a batoh stylizován do podoby nanoobleku 2 vhodný pro 17 palcový laptop Obrázek zde , zde a zde.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • elmaniaKain5770

   Tak asi sem vykoupil poslední NANO edici na xko, už nejsou...že to byla ,ae rychlost jak se rozebrala :-)

  • Rob

   Ale ten batoh je hodně libovej! Ten se mi moc líbí..škoda že se nedá sehnat normálně zvlášť :(

  • Rob

   To je docela blbé ne ?!..Kdo si zaplatí za NANO edici příjde o češtinu..Opravdu NANO edice :)

  • Majllo

   Asi ne a to mě ser...

  • SF1SHER

   V teto edici nebude cestina ve hre ?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Crysis 2 - NANO Edition!