Dark Sector
PS3

(2x)
299
Nákupem získáte 12 kreditů
Štítky: FPS, Sci-Fi
 • Hrdina Hayden Tenno nechtěl zpočátku střílet ani zabíjet. Aspoň do té doby, než dorazil na vězeňský ostrov ve fiktivní Lasrii, kterou postihla neznámá infekční choroba. Haydenovým úkolem a zároveň vaší premiérovou, tutorialovou misí (mimochodem v černobílém provedení) tu bude najít zajatého člena vaší organizace: jenže jakmile se k němu dostanete, dojde na setkání se zákeřným Meznerem a skrze něho na vás ona tajemná infekce přeskočí. Spolu s první barvou na monitoru k Haydenovi přijdou dosud nevídané schopnosti skrze jeho postupně mutující kovovou ruku. Třeba jakmile se na vás bude řídit první nepřítel, z pazoury sama od sebe vyskočí ostrá čepel a jako bumerang stráži setne hlavu. Ostatně, její trajektorii budete moci ovlivnit přímo za letu jakoby jejíma očima (jako rakety Redeemeru z UT). Co se týče zbraní, většinu jich budete muset sehnat na černém trhu. Seberete-li totiž pušku po zabitém protivníkovi, ta během několika vteřin sama pozná, že přešla do nepravých rukou a vyzkratuje se. V soubojích dostanete čas od času také příležitost zabít protivníka jedinou ranou (jeho postavu pro znázornění opíše červená silueta, načež po stisknutí příslušného tlačítka Hayden k nepříteli přiskočí a zezadu mu podřízne krk). Podobně jako PC verze Gears of War, i Dark Sector bude mít svého Brumaka neboli obrovského bosse. V tomto případě půjde o kovový Colossus, postupně dorůstající nestvůru schopnou strhat střechy i celé baráky a házet po vás jejich jejich kusy.
 • Konzole PlayStation 3
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • Revil

   kruci jak jsem napsal tu recenzi na hru tak jsem dal místo 100% jen 10% (omylem )

  • Revil

   demo jak všichni víme stálo za nic, ale i přesto jsem si hru koupil a do ted nelituju a za tuhle cenu vřele doporučuju. Je to jedna z nejlepších her, prostě skvělá investice pro každého.

  • Lida.ml

   Kdovi kdy bude skladem....

  • carlos

   až dohraju kmotra 2 ,tak toto bude asi taky na seznamu nákupů

  • darkin

   taky tohle je levný:::::::::::::::::::::::::::!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Perfektní hra za nízkou cenu. Když nebudete vědět co si koupit tak rozhodně tohle :-)

doporucuji si tuto hru koupit kazdemu kdo ma dat rezbu a krev nebudee litovat davam 100 procent ikdyz je to kratke:)