Dark Souls
X360

1 199
Nákupem získáte 48 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy
 • Dark Souls je RPG hra zasazena do fantasy světa, plného magie, monster a ztracených duší. Hra je od stejných tvůrců, jako Demons Souls a dle jejího tvůrce Hidetaka Miyazaki nebude Demons Souls sahat ani po kolena Dark Souls. Hra má být extrémně těžká a je zaměřena na speciální skupinu lidí, kteří rádi tyto výzvy přijímají. Budete nuceni bojovat a to jak fyzicky tak i mentálně, budete postaveni před rozhodnutí pomoci či zradit, vše na úkor postupu, nebo kompletní porážce. Extrém je tu, získejte vše potřebné!
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (7)

  • Radar

   Pan zklaman je nemehlo a ma ruce levy hru dohraju i na 15 levelu a umru max 5x jedna z nejlepsich her co jsem hral a kultovni zalezitost kupujte to :)

  • zklamán

   Atmosféru to má skvělou, vizuální stránka pěkná, souboje jsou jedna radost, ale ti píííííííííípů pííp píííííp pííp autoři to dokonale přestřelili s obtížností. Úplně zbytečné házení klacků hráči pod nohy, naprosto samoúčelné, otravné... Hraju to dva dny, jsem skoro úplně na začátku, každej úsek jdu 20x a to mám rád obtížné hry a nevadí mi výzvy. Ve hře se někdy nedostanete dál díky svému skilu, ale protože jste kurrrrrr.....aaaa měli na po dvacátý prvý štěstí... Co to jako je??? Sednnu k ohni a všichni nepřátelé ožijí? Cožeto? To je realita, na kterou recenze pějí chvály? Ta hra je těžká jen proto aby byla těžká a autoři měli se čím prsit na debatách a reklamních akcích... Jděte do pekla, po dvou dnech plných optimismu, nadšení a chuti se nevzdat tuto hru posílám i s autory do něčeho hodně sprostého. Nekupujte to!

  • Mardog

   No nechci vyvolávat paniku, ale jsem zvědav, zda bude hra v pátek k dispozici. Poněvadž v Americe se limitované dočkalo hodně málo lidí, snad se to Evropě nebude opakovat a já strávim páteční noc u téhle brutální gamesy.

  • Bobeš

   Zdravím, budete odesílat zítra, aby hra přišla už v pátek? Předem díky.

  • ahed

   Hlavně, že už opustili PS exkluzivitu, což mě u prvního dílu celkem mrzí.

  • Dibli

   Jestli to bude aspoň tak dobrý jak Demons Souls ,tak to bude masakr.

  • hex

   Bude sberatelska?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Dark Souls!