Dead Rising 4 (PC) DIGITAL
Digital

749
Nákupem získáte 7 kreditů
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: TPS, Zombie
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 7403023
 • V Dead Rising 4 se hráči ocitnou uprostřed sezónních oslav města Willamette ve státu Colorado a stanou se svědky propuknutí záhadné nákazy, jejíž epicentrum je lokalizováno v nákupním středisku Willamette Memorial Megaplex Mall a dochází k jejímu rychlému šíření okolním městem. 

  Reportér Frank West se vrací zpět po 16 letech po událostech, které se odehrály v Dead Rising. Frank, obyčejný chlap, který se našel v neobyčejných situacích, se pouští do hledání pravdy ohledně vládního spiknutí, které je zodpovědné za propuknutí nákazy. Frank se musí pokusit odhalit pravdu dříve, než padne za oběť některému z tisíců zombíků neotřelého vzhledu a inteligence.

  Dead Rising 4 nabídne díky intenzivní akci, bezkonkurenčnímu množství zbraní, rozmanitým možnostem úprav postavy a nesvázanému otevřenému světu skvělou zábavu plnou vtipných momentů.

  Hlavní prvky:

   • Frank West se vrací! - Původní protagonista série Dead Rising Frank West je zpět po 16 letech od událostí, které se udály ve městě Willamette, společně se svým zcela novým chytrým telefonem, který mu umožní fotit parádní zombie selfie a odhalovat skryté objekty napříč městem.

   • Zcela otevřený svět - Objevujte a pročesávejte obrovské prostory obchodního centra Willamette Memorial Megaplex a získejte tak zbraně a převleky, které Vám pomohou čelit zombie apokalypse nebo se vydejte do víru ulic města a nalezněte tak další stopy.

   • Cokoliv, ale vážně cokoliv je zbraň - Vytvářejte si své vlastní zombie destruktivní nástroje, od těch tradičních až po ty naprosto nejšílenější, jako je Suckmaster 3000 nebo Sledge Saw. 

   • Dvě zcela nové zombie třídy! - Hráči se postaví tzv. čerstvým and Evo zombíkům. Čerství zombies byli infikováni teprve nedávno a jsou tak poháněni nespoutaným vztekem a energií. Evo zombies jsou vychytralí zabijáci, kteří budou hráče pronásledovat na každém kroku.

   • Okouzlující multiplayer - Zahrajte si až se 3 přáteli a dokončete tak jednotlivé mise společně.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

assassinscreedshadows, acshadows
hvezdnevalky, starwarsunlimited
mistrisveta, ms2024
dopravazdarma, dorucenizdarma
Instagram
dopravazdarma, dorucenizdarma