Desková hra Axis & Allies: Pacific 1940 (2012 edition)
MERCH

1 799
Nákupem získáte 71 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: 2-4 hráči
Štítky: 2. světová válka
Herní předměty: Desková hra
 • Jak by to dopadlo, kdyby Japonsko napadlo USA dříve než v prosinci 1941? Píše se rok 1940 a německý blitzkrieg slaví úspěchy v Evropě a koloniální mocnosti čelí nebezpečí na domácí půdě. Japonsko se chystá tuto příležitost využít.
  NOVÁ KLASIKA
  Axis & Allies: Pacific 1940 je novou verzí klasické válečné deskové hry Axis & Allies, ve které se hráči pokouší porazit protivníka na válečném poli. Herní plán Axis & Allies: Pacific 1940 představuje mapu tichomoří, kde Austrálie a Nový Zéland reprezentují vlastní bojovou sílu (ANZAC). Hra zahrnuje nová pravidla zavedená výroční edicí jako jsou neutrální oblasti, námořní základny a letiště a další.

  ROZSÁHLÁ ZÁLEŽITOST
  Verze 1940 Pacific patří k obsáhlejším (500 figurek) verzím hry a je určena především pro hráče, kteří jsou s ní již obeznámeni. Hru je též možno spojit s verzí A&A: Europe 1940 a vytvořit tak jednu velkou světovou mapu pro hru až šesti hráčů.

  PRO VÁŠNIVÉ STRATÉGY
  Axis & Allies představuje komplexní válečnou strategii, kde hráči podle ovládaného území disponují výrobními kapacitami na tvorbu nových jednotek s jejichž pomocí bojují. Každá jednotka přitom má určitou sílu (při obraně či útoku) a rychlost přesunu a samozřejmě také určitou náročnost výroby. Správné taktické uvažování při budování, přesunu a seskupování jednotek je pak základem úspěchu, ke kterému je však také potřeba trocha válečného štěstí. Souboje jsou totiž ve výsledku rozhodovány hodem kostkou.

  DVĚ STRANY KONFLIKTU
  Hra Axis & Allies je vhodná pro dva hráče či dva týmy, ve kterých se hráči ujmou velení jednotlivých mocností zastoupených v konfliktu.

  Počet hráčů: 2-4
  Doporučený věk: 12+ let
  Délka hry: 360 minut
  Jazyk: Angličtina

  Hra je kompletně v angličtině, česká pravidla můžete stáhnout zde.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Desková hra Axis & Allies: Pacific 1940 (2012 edition) !