Desková hra Dark Souls - Phantoms Expansion (Invaders + Summons) (rozšíření)
MERCH

959 1 199 Kč

Sleva platí do 14. 12. 2021

+ DÁREK K OBJEDNÁVCE
Odznak k 20. letům Xzone
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
 • Rozšíření pro stolní hru Dark Souls, které obsahuje nové figurky pomocníků a také  nepřátel. Celkem obsahuje 21 figurek.
  - 10 figurek pomocníků (Summons): Horace the Hushed, Eygon of Carim, Siegward of Catarina, Ruined Aflis, Sword Master, Lucatiel of Mirrah, Sirris of the Sunless Realm, Sellsword Luet, Rogue Witch Beatrice, Solaire of Astora
  -  ukazovatel zdraví pro pomocníka
  -  10  karet  pro  pomocníky
  -  40  karet  chování  pro  pomocníky
  -  11  figurek  útočníků  (Invaders):  Armoured  Dennis,  Marvellous  Chester,  Invader Brylex,  Paladin  Leeroy,  Fencer Sharon, Longfinger  Kirk,  Melinda  the  Butcher,  Maldron  the  Assassin,  Maneater  Mildred,  Xanthous  King  Jeramiah,  Oliver  the  Collector 
  -  ukazovatel  zdraví  pro  útočníky
  -  12  karet  pro  útočníky
  - 64 karet  chování  pro  útočníky
  -  12  karet  pokladů
  -  3 prázdné  žetony  útočníků
  -  6 standardních  žetonů  útočníků
  -  6 rozšiřujících  žetonů  útočníků
  -  pravidla
  Už vám zbývá poslední bod zdraví a boss je stále svěží s plným zdravím? Není na co čekat je potřeba si přivolat na pomoc nějakého pomocníka, který vám pomůže bosse v Dark Souls porazit. Toto rozšíření obsahuje 10 ikonických figurek pomocníků včetně veleznámého Solaire of Astora. Každý pomocník má svoji figurku, kartu postavy a karty chování.
  Figurky jsou bílé aby se daly lehko odlišit od hrdinů i nepřátel.

  Desková hra Dark Souls - Phantoms Expansion (Invaders + Summons) (rozšíření)

  Aby bylo vše v rovnováze toto rozšíření k Dark Souls obsahuje také 11 útočníků, kteří vám zkomplikují život. Každý útočník má svoji figurku, kartu postavy a karty chování. V balení je i několik žetonů a pravidla pro hru rozšíření stolní hry. Figurky útočníků jsou vyvedeny v červené barvě aby se lehce odlišili od ostatních figurek.  
  Dark Souls Phantom's Expansion
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Desková hra Dark Souls - Phantoms Expansion (Invaders + Summons) (rozšíření)!