Desková hra Horizon: Zero Dawn
MERCH

1 999 2 499 Kč

Sleva platí do 26. 4. 2021

+ DÁREK K OBJEDNÁVCE
Odznak k 20. letům Xzone
Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: 1-4 hráči
 • Hráči se v této semi-kooperativní deskové hře ujmou role Lovců z prestižní Hunter's Lodge. Po výběru svého kmene a povolání se vydají na dobrodružství do divočiny světa hry Horizon: Zero Dawn. V balení najdete spoustu originálních figurek které si můžete sami vybarvit podle sebe!

  Desková hra je v angličtině
  BALENÍ OBSAHUJE:
  - Figurky 4x Lovec (Nora, Carja, Banuk, Oseram), 4x Watcher, 4x Strider, 4x Grazer, 4x Scrapper, 2x Shell-Walker, 2x Sawtooth
  -Všechny karty, žetony, kostky, desky a pravidla, které budete potřebovat k hraní
  Počet hráčů: 1-4
  Doporučený věk: od 14 let
  Délka hry: 60-90 minut
  Jazyk: Angličtina


  KOPEJ ZA SVŮJ KMEN
  Každý lovec má své výhody i nevýhody; Nora Outcast je obratný lučištník, který si v každé situaci poradí, Banuk Survivor žije vždy na hraně a dokáže si poradit i v těch nejhorších podmínkách, Carja Warrior je elegantní, ale vražedný duelista a Oseram Forgesmith rozdrtí své nepřátele kladivem!
  Desková hra Horizon: Zero Dawn
  SMRTÍ TO NEKONČÍ
  Ikdyž jeden lovec zemře, hra dále pokračuje! Každý lov závisí na taktice - budete se rozhodovat jaké schopnosti bude váš lovec mít pomocí vašeho balíčku schopností a přímo na bojišti budete muset postupovat co nejtišeji aby vás nějaký vlezlý Watcher nedetekoval a nešel varovat ostatní stroje! Samozřejmě nechybí typické odstřelování důležitých částí strojů.
  horizon zero dawn
  zero dawn

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Desková hra Horizon: Zero Dawn!