Desková hra Hra o Trůny (druhé vydání)
MERCH

1 449
Nákupem získáte 58 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: České titulky
Počet hráčů: 3-6 hráčů
Herní předměty: Desková hra
 • Hra na motivy populární ságy George R.R. Martina Píseň ledu a ohně.

  V této hře se můžete proměnit ve vůdce jednoho z mocných rodů Západozemě - hrdých Starků, bohatých Lannisterů, tajemných Targaryenů, Martellů, Greyjoyů, Tyrellů či Baratheonů. V deseti kolech se pak snažíte ovládnout co nejvíce měst a pevností v Západozemi. Abyste usedli jako vládcové na Železný trůn, bude ale zapotřebí hodně snahy. Zvolíte cestu diplomacie, lsti nebo se pokusíte uzmout Trůn do své moci silou? V boji můžete využívat speciálních karet reprezentujících hrdiny vašich rodů coby velitele.

  Druhé vydání hry již obsahuje prvky z rozšíření pro původní edici, jako jsou přístavy, domobrana a obléhací stroje, útoky divokých severských národů nebo volitelný prvek náhody Tides of Battle.

  Principy hry plně vystihují atmosféru hry o trůny - základním prvkem je vyjednávání spojenectví a vzájemné podpory, ovšem sliby jsou bez závazků pro samotné herní události. Otevírá se tak prostor pro lest, úskoky a zradu. Druhým stěžejním prvkem je pak schopnost blufovat a odhadnout ostatní na způsob pokeru. Hra se tak obejde zcela bez náhodných prvků jako jsou hody kostkou. Náhodné události tak do hry vstupují pouze v podobě tzv. Západozemských karet a karet Divokých kmenů.

  Charakteristiky:
  Počet hráčů: 3-6 (ideálně alespoň čtyři)
  Doporučený věk: od 14 let
  Délka hry: 120-240 minut

  Obrázky :
  • Desková hra Hra o Trůny (druhé vydání)
  • hra o truny
  • game of thrones
  • George R. R. Martin
  • George Raymond Richard Martin
  • George Martin
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Desková hra Hra o Trůny (druhé vydání)!