Desková hra Mage Knight - Ultimátní edice
MERCH

2 699
Nákupem získáte 107 kreditů
Lokalizace: Český dabing
Kategorie: 1-5 hráčů
Herní předměty: Desková hra, Dobrodružná desková hra
 • Nové vydání legendární a dlouho nedostupné epické fantasy hry Mage Knight obsahuje krom základní hry i všechny tři rozšíření (Stíny Tezly, Krang, Ztracená legie) a několik bonusových karet, vše společně v jedné obří krabici.
  KULTOVNÍ HRA
  Mage Knight je fantasy desková hra od populárního českého autora Vládi Chvátila. Ve hře se stáváte hrdinou, který putuje krajinou, najímá armádu, zabíjí monstra, prochází dungeony a vůbec dělá vše, co ke správné fantasy patří. Hra ze všeho nejvíce připomíná populární sérii Heroes of Might and Magic na osobních počítačích. Mechanismy kombinují zahrávání karet s prvky deckbuildingu a pohybem po mapě.  KOOPERACE I SOUPEŘENÍ
  Obsahuje několik scénářů s různými cíli, které sahají od kooperativních až po velmi kompetitivní. No o nechybí ani hra pro jednoho hráče! Hra je dosti komplexní a troufneme si tvrdit, že potěší každého příznivce fantasy, který se rád ponoří hluboko do světa Mage Knight. Ostatně na světovém žebříčku her všech dob na Boardgamegeek již nakoukla do první desítky, což je skvělá vizitka. Kromě stovek karet a dílů krajiny obsahuje také figurky hrdinů.

  Doporučený věk: 14+
  Doba jedné hry:
  cca 150 minut
  Počet hráčů:
  1-5
  Jazyk:
  čeština

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Desková hra Mage Knight - Ultimátní edice!