Desková hra POP! Funkoverse - Rick and Morty Expandalone (Rozšíření)
MERCH

749
Nákupem získáte 30 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: 2-4 hráči
Herní předměty: Desková hra, Funko POP!
 • Rozšíření pro deskovou hru POP! Funkoverse, které obsahuje postavičky a karty Ricka a Mortyho ze stejnojmeného seriálu. Dále v balení najdete dvě známé mapy ze světa Ricka a Mortyho - "The Smith House" a "Blips and Chitz".

  Jedná se o samostatně hratelné rozšíření pro 2 hráče. V případě potřeby je možnost přidat k základní sadě a využít tak Ricka a Mortyho do dalšího světa.
  Doporučený věk: 10+
  Doba jedné hry: 20-60 min
  Počet hráčů: 2-4
  Jazyk: Angličtina

  V nabídce máme i jiné Funkoverse sety a jejich rozšíření!  PÁNEM HERNÍ PLOCHY
  Funkoverse je akční desková hra, ve které se svými oblíbenými sběratelskými figurkami budete buď sami nebo v týmech po dvou bojovat se soupeři o tom kdo je na herní ploše pánem!

  Desková hra POP! Funkoverse - Rick and Morty Expandalone (Rozšíření)

  RYCHLE A AKČNĚ
  Každá figurka má svou kartu schopností, která určuje její sílu v boji a mimo něj. Dále na herní desce najdete různé speciální akce, které můžete během svého tahu vykonat, abyste získali nad svými soupeři rozhodující výhodu. Pokud se stane, že by byla jedna z vašich figurek poražena budete mít možnost jinou figurkou ji postavit zpět do boje! Rychlá a akční hra zabaví každého a obzvláště tedy sběratele POP! Figurek.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Desková hra POP! Funkoverse - Rick and Morty Expandalone (Rozšíření)!