Desková hra Portal: Nespolečenská hra o sbírání dortů CZ
MERCH

499
Nákupem získáte 20 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: České titulky
Počet hráčů: 2-4 hráči
Herní předměty: Desková hra
 • Balení obsahuje Steam kód na PC hru Portal 2.

  Společnost Aperture Laboratories přes určité obtíže obnovila testování. Váš tým pokusných subjektů se ocitá v laboratoři, aby se podrobil nejrůznějším důležitým a nebezpečným testovacím procedurám...

                                        představení hry v angličtině

  POKROK VYŽADUJE OBĚTI
  Portal: The Uncooperative Cake Acquisition Game je dynamická a hra s rychlým spádem, v níž herní plán (laboratoř) představuje neustále běžící pás místností, v nichž jeden za druhým končí svou životní pouť testovací subjekty, s myšlenkou na jedinečný věděcký pokrok, jemuž padli za oběť. Portal v podobě stolní hry nabízí soupeření o dortík - rychlý, vtipný a zábavný souboj až do konce. Přičemž konec obvykle znamená, že všechny vaše testovací subjekty zahynuly.

  Desková hra Portal: Nespolečenská hra o sbírání dortů CZ
  JAK SE TO HRAJE?
  Hráči přesouvají své testovací subjekty po laboratoři ve snaze získat (a uchovat si) více dílků dortu než ostatní. Jakmile se jim to podaří, budou se snažit hru co nejrychleji ukončit.
  Nepřesouvají se však pouze testovací subjekty, ale též laboratoř jako taková - ta je tvořena třem řadami místností, přičemž hráči při svém tahu vždy aktivují (odstraní) jednu z místností na pravém okraji, a přidají ji jako novou na levé straně. Vše, co bylo v místnosti přítomno, je při tom zničeno. Přesto se hráči budou snažit, aby právě oni měli v tomto okamžiku v místnosti nejvíce vlastních testovacích subjektů, protože tím si zajistí zobrazenou odměnu (karty, testovací subjekty, dortík). Hráči tak vlastně soupeří v ničení vlastních testovacích subjektů, a to hned dvakrát. Hra totiž konči v okamžiku, kdy některému z hráčů v laboratoři nezůstal již žádný testovací subjekt, přičemž nejsnazší způsob, jak toho dosáhnout, je právě zničení vlastních testovacích subjektů.

  ANYONE THERE?
  V laboratoři se mimo testovacích subjektů a dortíků mohou vyskytnout též další předměty, jako kulometná věž nebo krychlička (Companion cube), nechybí též teleportační okna, která umožňují rychlý přesun a hráči mají k dispozici též speciální karty, které modifikují některá pravidla.

  OBSAH BALENÍ
  - 18 testovacích místností
  - 20 herních karet
  - 4 karty portálové zbraně
  - 4x8 žetonů testovacích subjektů
  - 4x8 žetonů dortíků
  - 2 žetony portálů (modrý a oranžový)
  - 1 aktivační kód pro Steam (k získání PC verze hry Portal 2)
  - žetony GLaDOS, Turret a Companion Cube
  - manuál

  Počet hráčů: 2-4
  Doporučený věk: od 15 let
  Délka hry: 30-45 minut

  Desková hra Portal: Nespolečenská hra o sbírání dortů CZ
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Desková hra Portal: Nespolečenská hra o sbírání dortů CZ!