Máme nový web! Přečtěte si článek a pomozte nám stránky vylepšovat.

 

Desková hra Star Wars X-Wing: The Force Awakens Core Set
MERCH

999 
Nákupem získáte 39 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: 2 hráči
Herní předměty: Desková hra
 • Výhodné startovní balení obsahuje vše, co potřebujete pro hraní X-Wingu: modely (1x X-Wing, 2x TIE Fighter) měřítka, kostky, tokeny, disky s pohyby karty poškození, pilotů a vylepšení pravidla
  V této hře pro dva hráče ze světa Star Wars se ujmete velení nad stíhačkami jedné ze tří frakcí - Rebelů, Prvního Řádu nebo Scums (pirátů) - a na vlastní kůži si vyzkoušíte, jaké to je, když Boba Fett pronásleduje Millenium Falcon, Darth Vader sestřeluje Luka Skywalkera (nebo naopak...) nebo když BB-8 pomáhá Poe Dameronovi.

  X-Wing Miniatures Game (The Force Awakens Core Set for the X-Wing) je svižná, zábavná, taktická a vyvážená alternativa pro ty, kteří chtějí zkusit něco jiného, než jen deskovky, ale na klasický wargaming se necítí; avšak i ostřílený wargamer se v ní najde. Hra rychle odsýpá (střídavá aktivace), takže se nikdy nebudete jen dívat a nudit - vždy budete mít co dělat a nebo budete přemýšlet nad další strategií. Standardní kolo začíná tajným nastavením pohybů Vašich lodí, následuje samotný pohyb a střelba.  V balení je nepřeberné množství komponentů, včetně třech kompletních a barevně provedených stíhaček s podstavci, veškerá měřítka, tokeny asteroidů a raket nebo třeba i balíček karet s kritickými poškozeními.

  S X-Wing Miniatures Game - The Force Awakens Core Set získáte vše, co potřebujete pro hru dvou hráčů proti sobě, kde stanete se veliteli rebelského X-Wingu a dvou TIE Fighterů Prvního Řádu! Ať Vás provází Síla!

  Počet hráčů: 2
  Věk: 14+
  Doba hraní: 30 - 45 minut
  Hra je v angličtině
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Desková hra Star Wars X-Wing: The Force Awakens Core Set!