INFO: Objednávky vyřizujeme běžným způsobem. Provoz na prodejnách je omezen pouze na výdej objednávek. Klikněte pro více informací.

 

Desková hra Steam Park
MERCH

899
Nákupem získáte 36 kreditů
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: České titulky
Počet hráčů: 2-4 hráči
Herní předměty: Desková hra
 • Postav si vlastní lunapark.

  Staň se vlastníkem fantastického zábavního parku. Bude ti přidělena ohromná oblast, na které vybuduješ obří atrakce, abys přilákal tolik návštěvníků, kolik dokážeš!

  Steam park je hra, kterou se snadno naučíš. Budeš budovat vlastní zábavní park a stavět ho tak, aby byl co největší, a na výročním festivalu vydělal nejvíce peněz. Jak budeš postupně stavět prostorové atrakce, uvidíš, jak ti tvůj lunapark roste přímo před očima.
  Postav ve svém parku stánky, abys přilákal více návštěvníků, nebo postav záchodky, abys měl špínu pod kontrolou. Ať si zvolíš jakýkoliv přístup, udělej to rychle: díky akčnímu mechanismu hry budeš se chtít rozhodovat co nejlépe, ale také nejrychleji. Jinak Steam Park nevyhraješ!

  Základní mechanikou hry Steam park je hod kostkami - těch má každý hráč šest, a symboly na nich mu umožňují vykonávat různé akce (stavět atrakce nebo stánky, lákat návštěvníky, uklízet špínu). Hráč nemusí výsledek hodu přijmout a libovolný počet kostek může hodit znovu, ale čím déle bude házet, tím pozdější pořadí na něj zůstane, což přináší poměrně značnou nevýhodu. Je tedy třeba rychle zvážit, zda si výsledek nechat, nebo se pokusit o lepší.
  A k čemu symboly na kostkách slouží? Lze s nimi stavět různě velké atrakce (vynášejí zisk, pokud je užívají návštěvníci), lákat návštěvníky (na postavené atrakce), stavět stánky (různý efekt, dle druhu), hrát speciální karty nebo uklízet znečištění (ano, to je velmi důležité). Čím víc atrakcí se podaří postavit - a nalákat na ně návštěvníky - tím větší zisk.

  Obsah balení:
  - 4 základní stavební desky a 20 rozšiřujících
  - 18 atrakcí
  - 20 stánků
  - 42 figurek návštěvníků
  - plátěný sáček
  - 4 desky znečištění
  - 48 žeotnů znečištění
  - 24 kostek
  - 34 bonusových karet
  - 84 bankovek
  - 4 žetony pořadí
  - počitadlo kol a počitadlo znečištění
  - pravidla

  Charakteristika:
  Počet hráčů: 2-4
  Doporučený věk: od 8 let
  Délka hry: 90 minut

  Obrázky :
  • obrázek Steam Park
  • obrázek Steam Park
  • obrázek Steam Park
  • obrázek Steam Park
  • obrázek Steam Park
  • obrázek Steam Park
  • obrázek Steam Park
  • obrázek Steam Park
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Desková hra Steam Park!