Desková hra Temné znamení
MERCH

699
Nákupem získáte 13 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Počet hráčů: 1-8 hráčů
Herní předměty: Desková hra
 • Arkham Horror v jednodušším a rychlejším provedení.

  Vím že pro to, co se chystám udělat, budu označen za blázna, ale musíte mi věřit, že muzeum žije a je ovládáno prastarým zlem. Až se tyto ďábelské mocnosti zhmotní, zničí veškeré lidství. Noc co noc jsem zkoumal exponáty a čelil běsům, abych získal co nejvíce informací. Myslím, že jsem našel způsob, jak zabránit zkáze. Dávné civilizace vytvořily znamení, které tato stvoření zapudí - nazývaly jej Temné znamení.

  Hra Temné znamení je obdobou hry Arkham Horror od stejných autorů. Hráči se opět ujmou rolí vyšetřovatelů a společně svádějí zoufalou bitvu s časem, aby zabránili příchodu hrůzného Prastarého.
  Vyzbrojeni mocnými předměty, doprovázeni vlivnými pomocníky a vybaveni mystickými znalostmi dávají vyšetřovatelé všanc svou příčetnost i život při pátrání v prostorách Arkhamského muzea.

  Oproti hře Arkham Horror postrádá Temné znamení hrací plán, takže vyšetřovatelé se přemisťují přímo mezi jednotlivými kartami dobrodružství, která následně řeší pomocí symbolů na kostkách. K úspěšnému zvládnutí dobrodružství musí hráči splnit postupně všechny jeho úkoly. K tomu využívají svou sadu kostek, na nichž musí padnout příslušné symboly úkolu.
  Postupem k dalším úkolem však hráči přicházejí o kostky využité ke splnění těch předchozích a šance na úspěšný hod klesají. Hráči proto musí chytře využívat nejrůznější pomůcky a pomocníky, díky nimž mohou např. uzamykat hodnotu kostek (pro využití na další úkoly), stejně jako volit správně pořadí plněných úkolů.

  Čas hráčům rychle utíká, pokaždé, když odbije půlnoc, vyšle probouzející se Prastarý svou temnou moc do tohoto světa. Mohou se objevit nestvůry nebo se posune žeton zkázy. Pokud vyšetřovatelé nestihnou včas zapečetit brány a Prastarý definitivně procitne, nastává poslední zoufalý boj, ve kterém vyšetřovatelé pravděpodobně podlehnou této strašlivé bytosti.

  Charakteristiky:
  Počet hráčů: 1-8
  Doporučený věk: od 13 let
  Délka hry: 60-120 minut

  Obrázky :
  • Desková hra Temné znamení
  • arkham horor
  • arkam horor
  • elder sign
  • cthulhu
  • call of cthulhu
  • Postrach Arkhamu
  • Chaosium Inc.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Desková hra Temné znamení!