Destroy All Humans! 2
PS2

(2x)
199
Nákupem získáte 2 kredity
Doporučený věk: Od 12 let
  • Pokračování ujeté sci-fi akce, jež je postavena na stejném enginu jako první díl, ale místo 50. let minulého století se odehrává v letech 60tých. Ve hře převezmete roli na první pohled neškodného mimozemšťana rasy Furon, jenž se honosí označením Crypto 137, a se který budete opět plnit roli předvoje mimozemské invaze na zemi. A porotože se hra odehrává v jiném období, bude Crypto čelit novým překážkám, novým nepřátelům a nové kultuře. Namísto poněkud rigidní americké kultury 50. let jej čeká období volné lásky a Studené války let 60. se vším co k tomu patří včetně známých osobností té doby, ale i nových nepřátel v podobě tajných agentů, hippies a ninja bojovníků.
  • Přidejte komentář

    Pravidla komentářů

    Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

    Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Hra vás přenese do role mimozemšťana jménem Crypto který bojuje proti lidem a dalším mimozemšťanům bojující proti lidem. Po chvíli hraní narazíte na tajemnou dívku jménem Natalya která se stane vaším přítelem poté co vám zachrání život. Hra se odehrává v roce 1969 a Crypto bude muset čelit novým překážkám. Jestly to dokáže je jen a jen na vás!

Pěkná hra na odreagování. Něco jako GTA s mimozemšťanem. Ideální pro vybití si zlosti na lidech.