Deus Ex 3: Human Revolution - Sběratelská Edice
PS3

1 999
Nákupem získáte 20 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Sci-Fi
 • Žánrově je hra spíš RPG než akcí, přesně jako byl první díl Deus Ex, k jehož odkazu se vývojáři snaží být loajální. Hratelnost je tedy opět postavena na činění rozhodnutí, která mají následky, a možnosti výběru z různých cest a různých řešení v nelineárním prostoru. RPG i proto, že se dá přizpůsobit postavu k obrazu svému, stejně jako zbraně. Dění budete sledovat povětšinou z vlastních očí, jen občas se kamera automaticky přepne do third-person pohledu - to ve chvíli, kdy budete vykonávat určité činnosti, jako třeba krytí se, nebo když zkrátka bude vhodné, abyste viděli vaši postavu něco provádět. Svobodně přepínat mezi first-person a third-person ale nepůjde. Hackování tvoří pilíř hry a Eidos odmítá nazývat ho pouze mini-hrou. za souběžného hlídání si dalších věcí. Průběh hackování jinak můžete ovlivnit, když budete vybaveni těmi pravými augmentacemi, pokud se tedy rozhodnete pro tento směr vývoje vaší postavy.
  Sběratelská edice obsahuje figurku Adama Jensena, navrženou Play Arts Kai. Ingame bonusy do hry, jako jsou nové mise, exkluzivní zbraně, 10 000 bonusových kreditů na nákup vylepšení, DVD o tvorbě hry a další video materiál, soundtrack, animovaný komiks z dílny DC Comics, 40stránkovanou knihu plnou ilustrací a vše je zabaleno do sběratelského obalu. Obrázek zde .

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • xJFjsftpF

   Slam dukinn like Shaquille O'Neal, if he wrote informative articles.

  • Tonda

   Ahoj, právě jsem dohrál hru a myslel jsem, že když ji dám znova, tak mi to ponechá všechny augmentace, které jsem měl na konci hry, ale neponechalo, má to tak být, nebo jsem udělal něco špatně, myslel jsem že ta hra, aby člověk mohl mít vše, tak to musí několikrát dohrát, předem díky za odpověď.

  • Bobby

   Dobrý den,
   bude prosím předobědnávka 100% realizována?
   Nemůže se stát, že se na mne nedostane?
   Děkuji, b.

  • Martin Schovanec

   NA PC byla bohuzel zrusena.

  • Dantei

   Zdravim, bude sberatelska edice i na PC?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Deus Ex 3: Human Revolution - Sběratelská Edice!

Mohlo by se vám líbit