Deus Ex 3: Human Revolution - Sběratelská Edice
X360

699
Nákupem získáte 7 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Sci-Fi
 • Žánrově je hra spíš RPG než akcí, přesně jako byl první díl Deus Ex, k jehož odkazu se vývojáři snaží být loajální. Hratelnost je tedy opět postavena na činění rozhodnutí, která mají následky, a možnosti výběru z různých cest a různých řešení v nelineárním prostoru. RPG i proto, že se dá přizpůsobit postavu k obrazu svému, stejně jako zbraně. Dění budete sledovat povětšinou z vlastních očí, jen občas se kamera automaticky přepne do third-person pohledu - to ve chvíli, kdy budete vykonávat určité činnosti, jako třeba krytí se, nebo když zkrátka bude vhodné, abyste viděli vaši postavu něco provádět. Svobodně přepínat mezi first-person a third-person ale nepůjde. Hackování tvoří pilíř hry a Eidos odmítá nazývat ho pouze mini-hrou. za souběžného hlídání si dalších věcí. Průběh hackování jinak můžete ovlivnit, když budete vybaveni těmi pravými augmentacemi, pokud se tedy rozhodnete pro tento směr vývoje vaší postavy.
  Sběratelská edice obsahuje figurku Adama Jensena, navrženou Play Arts Kai. Ingame bonusy do hry, jako jsou nové mise, exkluzivní zbraně, 10 000 bonusových kreditů na nákup vylepšení, DVD o tvorbě hry a další video materiál, soundtrack, animovaný komiks z dílny DC Comics, 40stránkovanou knihu plnou ilustrací a vše je zabaleno do sběratelského obalu. Obrázek zde .

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • Martin Schovanec

   To neni o hypu, ale o male poptavce ze strany PC hracu. Ve svete je PC hrani (nebo resp. kupovani :-)) na ustupu uz delsi dobu a zrejme uz se dostal do takove meze, ze se prestavaji sberatelske edice pro nej vyplacet. tento rok uz takto byly zruseny min. 4 sberatelske edice na PC, co vim. To neni o zadnem hypu, ale proste cisty financni kalkul vydavatele.

  • Ruda

   No jo proč ne, PCčkářům edici zruší, ale konzlisti si zase mnou ruce ! Už je mi z toho konzolového hypu na blití.

  • Martin Schovanec

   Tomu rikam pristup! :-))

  • Freeze

   No hurá, hned sem zrušil před objednávku v UK a objednal tady, ke všemu je tady i nepatrně levnější.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Deus Ex 3: Human Revolution - Sběratelská Edice!