Devil May Cry 3
PS2

(2x)
499
Nákupem získáte 20 kreditů
Kód produktu: 11363
 • Třetí díl je prequel k oběma prvním dílům. Zavádí hráče do doby, kdy hlavní hrdina Dante ještě netuší nic o svých zvláštních silách a schopnostech, které zdědil po svém otci - bájném rytíři a bojovníku proti temnotě jménem Sparda. Hra začíná v okamžiku, kdy se před Dantovou detektivní kanceláří Devil May Cry materializuje magická věž. Na jejím vrcholku stojí Dantovo ďábelské dvojče Virgil a vyzívá Danta na finální konfrontaci. DMC 3 je stejně jako předchozí díly rychlá third person akce s komplexní soubojovou složkou a snadno přístupným ovládáním. Novinkou v sérii je systém stylů, který hráči nabízí možnost vybrat si z několika odlišných bojových stylů (boj na krátkou, či delší vzdálenost, zvýšená obrana, účinnější útok atd.). Pro každý ze stylů je navíc připravena unikátní sada speciálních schopností, čímž se zvyšuje znovuhratelnost titulu. DMC 3 opět nabídne detailně zpracované a vysoce stylizované gotické lokace, dramatický příběh plný zvratů a skvělou temnou atmosféru, která je podpořena dynamicky se měnící hudbou. Vedle velkého množství, nepřátel, dostupných zbraní i speciálních schopností je k dispozici i široká paleta bonusů, skrytých předmětů, postav i úrovní.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • Duf

   prej všecky hry na Ps2 jdou hrát i na Ps3,Grimli

  • Grimli

   Pude mi ta hra i na PS3 skousel to nekdo dik

  • Dante

   DMC 3 je fakt dost stylová záležitost!!!

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

DMC je dnes jednou z nejlepších herních sérií, které patří Capcomu, i když DMC3 nepřekonal první díl této série, pořád ho můžeme řadit mezi to nejlepší co se dá na PS2 koupit.

DMC3 stojí za to koupit pořádná pařba se někdy nenajde u her a DMC toto nabízí. A hra jako celková je docela dobrá ale až na ty mínusy! Pořád je co zlepšovat ale věřím že u DMC4 bude fakt vše dokonalé(doufám) ale každá hra neni bez chyby. Jestli chcete tak si tuto hru kupte i když už je trochu starší:D!

Sledujte nás na instagramu