Devil May Cry 4
X360

(3x)
599
Nákupem získáte 24 kreditů
Štítky: Fantasy, TPS
 • V DMC4 se vám představí úplně nový hrdina, který se jmenuje Nero. Nero je mladík, ne nepodobný starému známému Dantovi, pocházející z města Fortuna a náležející ke skupině lovců démonů známé jako Řád meče. Díky svým schopnostem a výzbroji je mezi svými výjimečným jedincem. Disponuje jedním dvouválcovým revolverem pojmenovaným Blue Rose a neméně nebezpečným, avšak velmi speciálním masivním mečem Red Queen. Kromě toho je vybaven efektním návlekem pravé ruky, tzv. Devil Bringer, který umocňuje a rozšiřuje škálu jeho schopností a umožňuje mu tak například chňapnout po nějakém vzdáleném nepříteli a přitáhnout si ho do své bezprostřední blízkosti, aby ho mohl dorazit, apod. Nicméně, není třeba plakat nad ztrátou původního favorita Danta, protože i ten se zde objeví, dokonce v hratelné podobě a se vším, co k němu patří, včetně bojových stylů z DMC3, mezi nimiž se budete moci za chodu volně přepínat. Vztah obou hlavních postav bude přitom protikladný. Půjdou si po krku. Ostatně, podle všeho se Dante stane hratelným až v určité fázi děje. Ten je zasazen za první DMC, ale ještě před DMC2. Jde o vizuálně velmi atraktivní dílo. Atraktivnější o to víc, že může nabídnout značně jednoduché ovládání pro ošéfování všech těch úchvatných a komb a chvatů.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (4)

  • Martin Schovanec

   mareček: je to mozne, dodavatel by to mel mit snad konecne v pondeli, tak napisu potom.

   K Time Crisis 4: pokud je hra z dovozu, tak vzdy bereme free region verze, ktere bezi i na konzolich v EU. Takze krom malinko jine krabicky tu zadny rozdil neni.

  • mike

   to bude ntsc verze?

  • mareček

   Protože tady budou mít USA NTSC verzi. Stejně jako třeba Time Crisis 4.

  • skreek

   Chci se zeptat jak je to s datem vydání. Tady píšete 25.1.2008 ale všude jinde se píše že má vyjít cca v polovině února.

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Super stylová japonská akce. Grafika + prostředí kterým procházíte je naprosto špičkové! Autoři si s tím opravdu vyhráli.Hudba také perfektně sedí.S ovládáním jsem neměl větších problémů i když toho hra nabízí opravdu mnoho!! Moje menší kritika je jen v 2. části hry kdy se s hrdinou vracíte zpátky stejnými lokacemi hry, a občas také zabloudíte!! Nicméně jde o špičkovou JAPONSKOU,rubačku od A do Z s nádhernými scenériemi!! MIO

Výtečná akce ze staré školy, která má stále co nabídnout... Ale věřim , že mohla být i lepší

Devil may cry 4 je dobrá hra jde u ní vidět že už od začatku sní vývojaři měly velke plany tak doufejme že uspěje předpoklady nato ma-.