Dirt 3
X360

(3x)
1 199
Nákupem získáte 24 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Auta
 • Dirt se ve 3. díle vrací ke klasickým rallye závodům v nejrůznějších prostředích od lesních cest, přes horské serpentiny až po stepilé savany. S kompletně novou grafikou stojící na EDGE enginu, který byl použit i v F1 2010 nabízí dokonalý oktanový zážitek. K dispozici budete mít zbrusu nové, ale i staré automobily, nově vytvořenou arénu Compound pro ty nejbláznivější kousky a především styl „Gymkhana“ nabízející extrémní jízdu s notnou dávkou adrenalinu a nebezpečí. Projeď sněhem, deštěm, blátem a zažij dramatické noční závody s dosud nejrychlejším obsahem v této sérii. Předveď se v novém úžasném Gymkhana režimu inspirovaném neuvěřitelnými free-stylovými jízdami Kena Blocka a nahraj si své nejlepší jízdy přímo na You Tube! Závoď v kultovních rallye autech, které byly představeny během 50ti let trvání tohoto sportu, od klasického Audi Quattro po Ford Fiestu WRC z roku 2011 a oddej se všem herním režimům splitscreen a soutěživé online multiplayerové verzi. Staň se profesionální rallye hvězdou a uvidíš, jak si užiješ závodění na třech různých kontinentech, od lesů v Michiganu po neznámé silnice ve Finsku či národním parku v Keni.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • Game.Pro+

   Můžu se zeptat, jestli nechystáte uvést nějakou edici (nebo zadarmo :)) do akce s CD se soundtrackem ?

  • Tomáš Pavlata

   Pokud zde neuvádíme tyto informace, tak to berte jako že momentálně tato akce zde není. Co do edice s RC modelem, bylo rozhodnuto, že ji do nabídky nebudeme zařazovat, to vše na základě dodavatele.

  • pepe

   Ti co si prý hru předobjednali budou mít možnost zdarma si stáhnout DLC Superteams Pack.Bude tato akce platit i u nás?:)

  • Romek

   Nevim jak u nás,edice je s RC modelem Ford Fiesta.cena víc jak 5000Kč.zadej si Dirt 3 Special Edition a mrkni nato.

  • fighter08

   Nevíte jestli bude speciální edice?

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Nebýt nablýskaného kabátku a nového názvu, jeden by skoro řekl, že jsme se vrátili v čase. DiRT 3 přichází kromě vytouženého rallye s tunou dalších odboček, kde si najde své zalíbení téměř každý. Tak univerzální závodní titul jsme tu už dlouho neměli.   Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

hra je velmi povedená po všech stránkách

Dobrá hra se skvělou grafikou a zvukem.
Pokud chcete čistě rally, není to hra pro vás.

Pro me nejlepsi auta na Xbox. Pokud mate koprivku s nechutnosti jako Burnout, nebo NFS: HP tak toto by vam ji melo vylecit :-)