{"products":[{"trida":"A","kod":46946,"imgurl":"covergame\/46946.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Otv\u00edr\u00e1k The Elder Scrolls V: Skyrim - Bear Head","product_partner_id":0,"cena":319,"url":"otvirak-the-elder-scrolls-v-skyrim-bear-head"},{"trida":"A","kod":46951,"imgurl":"covergame\/46951.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Otv\u00edr\u00e1k Jaws - Amity Surf","product_partner_id":0,"cena":319,"url":"otvirak-jaws-amity-surf"},{"trida":"A","kod":45900,"imgurl":"covergame\/45900.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Otv\u00edr\u00e1k Spongebob Squarepants","product_partner_id":0,"cena":249,"url":"otvirak-spongebob-squarepants"},{"trida":"A","kod":44800,"imgurl":"covergame\/44800.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Sb\u011bratelsk\u00e1 sada Skyrim","product_partner_id":0,"cena":799,"url":"sberatelska-sada-skyrim"},{"trida":"A","kod":38992,"imgurl":"covergame\/38992.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Kl\u00ed\u010denka Hearthstone - Bottle Opener (otv\u00edr\u00e1k)","product_partner_id":0,"cena":249,"url":"klicenka-hearthstone-bottle-opener-otvirak"},{"trida":"A","kod":36360,"imgurl":"covergame\/36360.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Otv\u00edr\u00e1k Monster Hunter (Magnetick\u00fd)","product_partner_id":0,"cena":299,"url":"otvirak-monster-hunter-magneticky"},{"trida":"A","kod":33620,"imgurl":"covergame\/24969.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Otv\u00edr\u00e1k Death Note - L Logo","product_partner_id":0,"cena":149,"url":"otvirak-death-note-l-logo"},{"trida":"A","kod":28865,"imgurl":"covergame\/14849.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Kl\u00ed\u010denka Fallout - Nuka Cola otv\u00edr\u00e1k","product_partner_id":0,"cena":199,"url":"klicenka-fallout-nuka-cola-otvirak"},{"trida":"A","kod":31232,"imgurl":"covergame\/20314.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Kl\u00ed\u010denka WWE - Logo s otv\u00edr\u00e1kem","product_partner_id":0,"cena":199,"url":"klicenka-wwe-logo-s-otvirakem"}],"total":9,"filter":{"platforma":{"MERCH":9},"pegi":[9],"digi_drm":{"Neuvedeno":9},"tags":{"5":{"252":8,"91":4,"326":1,"327":1},"1":{"28":9},"13":{"697":2,"718":1,"803":1,"845":1,"888":1,"1042":1,"1054":1,"1255":1},"4":{"247":5},"20":{"2316":3},"2":{"30":1}},"cena":{"min":149,"max":799}}}