Přívěšky

Celkem nalezeno: 18
{"products":[{"trida":"A","kod":46949,"imgurl":"covergame\/46949.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"P\u0159\u00edv\u011b\u0161ek Fallout - Nuka Girl (Limited Edition)","product_partner_id":0,"cena":319,"url":"privesek-fallout-nuka-girl-limited-edition"},{"trida":"A","kod":44557,"imgurl":"covergame\/44557.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"P\u0159\u00edv\u011b\u0161ek Xzone Originals - Sp\u00e1\u010d","product_partner_id":0,"cena":499,"url":"privesek-xzone-originals-spac"},{"trida":"B","kod":43876,"imgurl":"covergame\/43876.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"P\u0159\u00edv\u011bsek Minions - Stuart na brusl\u00edch POP","product_partner_id":0,"cena":199,"url":"minions-pop-privesek-stuart-na-bruslich-"},{"trida":"A","kod":44753,"imgurl":"covergame\/44753.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"P\u0159\u00edv\u011b\u0161ek Zakl\u00edna\u010d - Geralt Medallion (Netflix)","product_partner_id":0,"cena":599,"url":"privesek-zaklinac-geralt-medallion-netflix"},{"trida":"A","kod":44751,"imgurl":"covergame\/44751.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"P\u0159\u00edv\u011b\u0161ek Zakl\u00edna\u010d - Ciri Medallion (Netflix)","product_partner_id":0,"cena":499,"url":"privesek-zaklinac-ciri-medallion-netflix"},{"trida":"A","kod":44752,"imgurl":"covergame\/44752.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"P\u0159\u00edv\u011b\u0161ek Zakl\u00edna\u010d - Yennefer Medallion (Netflix)","product_partner_id":0,"cena":499,"url":"privesek-zaklinac-yennefer-medallion-netflix"},{"trida":"A","kod":44797,"imgurl":"covergame\/44797.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"P\u0159\u00edv\u011b\u0161ek E.T. - The Extra-Terrestrial Limited Edition","product_partner_id":0,"cena":199,"url":"privesek-et-the-extraterrestrial-limited-edition"},{"trida":"A","kod":44309,"imgurl":"covergame\/44309.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"P\u0159\u00edv\u011b\u0161ek Resident Evil - Umbrella Corp.","product_partner_id":0,"cena":299,"url":"privesek-resident-evil-umbrella-corp"},{"trida":"B","kod":42092,"imgurl":"covergame\/42092.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"N\u00e1ramek Assassins Creed Odyssey","product_partner_id":0,"cena":299,"url":"assassins-creed-odyssey-naramek-"},{"trida":"A","kod":39439,"imgurl":"covergame\/39439.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Medailon na krk Zakl\u00edna\u010d 3 - Vlk s d\u0159ev\u011bnou krabi\u010dkou (sv\u00edt\u00edc\u00ed o\u010di)","product_partner_id":0,"cena":799,"url":"medailon-na-krk-zaklinac-3-vlk-s-drevenou-krabickou-svitici-oci"},{"trida":"A","kod":37890,"imgurl":"covergame\/37890.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"P\u0159\u00edv\u011b\u0161ek Doru\u010dovac\u00ed slu\u017eba \u010darod\u011bjky Kiki - Jiji","product_partner_id":0,"cena":369,"url":"privesek-dorucovaci-sluzba-carodejky-kiki-jiji"},{"trida":"A","kod":35379,"imgurl":"covergame\/26909.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"P\u0159\u00edv\u011b\u0161ek Skyrim - Amulet of Talos Limited Edition","product_partner_id":0,"cena":349,"url":"privesek-skyrim-amulet-of-talos-limited-edition"},{"trida":"A","kod":33977,"imgurl":"covergame\/25396.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"P\u0159\u00edv\u011b\u0161ek Assassins Creed: Valhalla - Hammer","product_partner_id":0,"cena":349,"url":"privesek-assassins-creed-valhalla-hammer"},{"trida":"A","kod":32656,"imgurl":"covergame\/23296.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"P\u0159\u00edv\u011b\u0161ek DC Comics - Wonder Woman Logo Dog Tag","product_partner_id":0,"cena":199,"url":"privesek-dc-comics-wonder-woman-logo-dog-tag"},{"trida":"A","kod":26069,"imgurl":"covergame\/11386.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"P\u0159\u00edv\u011b\u0161ek Zelda Breath of the Wild - Logo","product_partner_id":2308,"cena":299,"url":"privesek-zelda-breath-of-the-wild-logo"},{"trida":"A","kod":25727,"imgurl":"covergame\/10980.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"P\u0159\u00edv\u011b\u0161ek Assassins Creed Syndicate - Logo","product_partner_id":0,"cena":399,"url":"privesek-assassins-creed-syndicate-logo"},{"trida":"C","kod":22440,"imgurl":"covergame\/6267.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"P\u0159\u00edv\u011b\u0161ek - Hra o tr\u016fny: Lannister","product_partner_id":0,"cena":99,"url":"privesek-hra-o-truny-lannister"},{"trida":"A","kod":46875,"imgurl":"covergame\/46875.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"P\u0159\u00edv\u011b\u0161ek M\u016fj soused Totoro - Ko\u010dkobus","product_partner_id":0,"cena":349,"url":"privesek-muj-soused-totoro-kockobus"}],"total":18,"filter":{"platforma":{"MERCH":18},"pegi":[18],"digi_drm":{"Neuvedeno":18},"tags":{"13":{"814":4,"696":3,"1321":3,"1207":2,"693":1,"697":1,"716":1,"718":1,"913":1,"953":1},"5":{"327":17,"83":1,"387":1},"1":{"28":18},"20":{"2274":3,"2316":2,"2268":1},"2":{"292":2,"2378":2},"4":{"247":4}},"cena":{"min":99,"max":799}}}