Dragon Age: Origins - Collector Edition
PS3

499
Nákupem získáte 5 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy
 • Duchovní nástupce slavné ságy BioWare Baldurs Gate, jedné z nejúspěšnějších RPG v dějinách herního průmyslu, představuje Dragon Age: Origins návrat studia k jeho kořenům. Přináší spojení nejlepších prvků současných fantasy titulů s úžasnými vizualizacemi, emocemi nabitými příběhy, hrdinnými souboji, mocnými magickými schopnostmi a známými herci v digitální podobě. Se všemi esencemi kvalitního temného příběhu a propracovaného herního systému přichází v Dragon Age: Origins klasická RPG ve své nejryzejší podobě.Dragon Age: Origins je temná hrdinská fantasy, která si na nic nehraje. Příznivci her od Bioware se mohou těšit na nejemocionálnější herní zážitek, jaký kdy vytvořili. Rozsáhlý skupinový systém boje – Dragon Age: Origins uvede inovativní flexibilní systém boje. Hráči se budou účastnit gigantických bitev a využívat zvláštních schopností své družiny k ničení početných mas nepřátel a obrovských nestvůr.Mocná kouzla – Pobíjení zástupů nepřátel nabývá ještě větší přitažlivosti díky speciálním kombinacím kouzel, v nichž se jedinečně propojí moc a účinky magických vlastností. Široké možnosti vlastních úprav – Hráči si vytvoří vlastní postavy, získají výjimečné zvláštní schopnosti (kouzla, talenty a dovednosti) a budou objevovat stále silnější zbraně hromadného ničení.Váš příběh, vaše cesta – V rámci přitažlivého příběhu plného emocí, si hráči zvolí, zda chtějí utvořit nebo bořit aliance. Jejich volby a způsob uchopení moci změní okolní svět. Příběh podle původu – Hráči si zvolí svůj původ a projdou specifickým úvodem, který jim předestře pohled, jakým vidí svět oni a opačně, jak svět vidí je. Hráčova volba původu určí, kým bude a kde najde počátek své cesty. Podle toho se pak začnou odvíjet děje a dobrodružství jeho originálního příběhu.
  Speciální bonus pro předobjednávky či do rozebrání zásob: do češtiny přeložená cca 200 stránková oficiální příručka ke hře Dragon Age. Kniha od známého vydavatelství herních příruček PRIMA Games bude obsahovat např. popis NPC, mapy, monstra, tipy pro trénování vaší postavy apod.

  Předobjednejte si hru včas získáte od Xzone dva exkluzivní dárky. Akce platí jen pro předobjednávky či vyprodání zásob.

  1) Prvním dárkem je náhodně jeden z těchto dvou ingame prstenů Memory Band a nebo Dalish Promise Ring. Každý přidá vašemu hrdinovi určité bonusy (více o nich zde)

  2) Druhým dárkem je reálný prsten pro vás, věrná to kopie Memory Band prstenu ze hry. Tento masivní prsten, má průměr 4 cm. Fotky zde.


  Kusově omezená sběratelská edice je v plechovém boxu. Obsahuje Bonus DVD (např. making of dokumenty, soundtrack, wallpapery apod.), látkovou mapu. 3x ekxluzivní ingame obsah -Bergens Honor: helma z dračích kostí (+2 armor, +25 physical resistance, +6 attack), Grimoire of the Frozen Wates: speciální kniha přidávající +3 všem vlastnostem, Final Reason: magická hůl (přidává poškození ohněm apod.). Speciální quest do hry The Stone Prisoner, který vám umožní plnohodnotného člena skupiny (golema Shale). Zde obrázky bonusů.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (6)

  • Gorath

   Cau, jen dotaz, nemel ste nekdo problem se stazenim DLC?

  • nostromCZ

   Speedy100: Presne tak, jsem na tom stejne.
   Hlavne aby to nebylo moc narocne na HW.

  • Speedy100

   Kdyby udělali verzy na ps3 v češtině, kupuji.
   Takto budu muset hrát na pc :)
   Je to škoda, a podle mě se ochuzují o dost kupců, když hry tohoto typu nelokalizují.

  • Mr-X

   A aby toho nebylo málo, dostanete ke hře ještě další dva Xzone exkluzivní dárky, které budou odhaleny na konci srpna!

   Já jenom že už je září, tak by mě zajímalo, co že ty dvě další věci jsou. Jsem zvědavej a jestli to bude něco hodnotnýho tak to třeba i objednám.

  • Nobody

   Bohužel nebude

  • bartucio

   Bude i tato edice hry v cestine?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Dragon Age: Origins - Collector Edition!