Drakensang Online
PC

199
Nákupem získáte 8 kreditů
Lokalizace: České titulky
Štítky: Fantasy
 • Hra je přeložena do mnoha jazyků, včetně češtiny (překlad zařizuje provozovatel hry). Nové epické akční RPG hra.Přišel čas, aby se do boje zapojil nový řád válečníků a bojoval s hrůzostrašnými draky a divokými monstry Anderworldu. Spojte se s kamarády a vstupte do brutální války proti zlu ve hře Drakensang Online, v této nové epické RPG hře pro webové prohlížeče.Připravte se na Drakensang Online:Výjimečná 3D grafika a efekty přímo ve vašem prohlížeči.Epický příběh s bezpočtem úkolůDech beroucí škála prostředí plných nepřátelských netvorů. Jako nebojácný bojovník za svobodu z řádu dračích rytířů či moudrý a tajemný Spřádač kouzel se musíte sjednotit se svými spolubojovníky ve hře Drakensang Online a naučit se nové schopnosti, které se vám budou hodit v poslední epické bitvě ve jménu svobody.Musíte vést válku proti drakům, čarodějnicím a netvorům, a to napříč obrovskou škálou různých krajin a prostředí jako močály, lesy, jeskyně a města. Vyberte si zbraň z rozsáhlého arsenálu nebo kouzlo z obdivuhodné nabídky magických škol.

  Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  Balení obsahuje DVD s hrou a předměty do hry v celkové hodnotě 20EUR!

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • Decker

   http://cz.drakensang.bigpoint.com/
   Tady si to muzete zahrat v beta provedeni, da se hrat i v prohlizeci. Takova diablovka, sice zdarma ale stejnak to chce sem tam dokoupit ty jejich penizky na lepsi vybavu atd..

  • SkiErslcveuydyRMevG

   Hry z marketu mi ijdrpou hratelny tak maximalne na den. Best aplikace co se tam da sehnat je podle me emulator her na mega drive,psx nebo game boy advance. V kombinaci s bluetooth ovladacem se z tohohle telefonu stane ultimatni herni masina. Co je Angry birds v porovnani treba s Mortal Kombat 3,Quake 1-3 nebo mym velice oblibenym Final Fantasy 7

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Drakensang Online!