Drakensang Online
PC

199
Nákupem získáte 8 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Fantasy
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 16878
 • Hra je přeložena do mnoha jazyků, včetně češtiny (překlad zařizuje provozovatel hry). Nové epické akční RPG hra.Přišel čas, aby se do boje zapojil nový řád válečníků a bojoval s hrůzostrašnými draky a divokými monstry Anderworldu. Spojte se s kamarády a vstupte do brutální války proti zlu ve hře Drakensang Online, v této nové epické RPG hře pro webové prohlížeče.Připravte se na Drakensang Online:Výjimečná 3D grafika a efekty přímo ve vašem prohlížeči.Epický příběh s bezpočtem úkolůDech beroucí škála prostředí plných nepřátelských netvorů. Jako nebojácný bojovník za svobodu z řádu dračích rytířů či moudrý a tajemný Spřádač kouzel se musíte sjednotit se svými spolubojovníky ve hře Drakensang Online a naučit se nové schopnosti, které se vám budou hodit v poslední epické bitvě ve jménu svobody.Musíte vést válku proti drakům, čarodějnicím a netvorům, a to napříč obrovskou škálou různých krajin a prostředí jako močály, lesy, jeskyně a města. Vyberte si zbraň z rozsáhlého arsenálu nebo kouzlo z obdivuhodné nabídky magických škol.

  Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  Balení obsahuje DVD s hrou a předměty do hry v celkové hodnotě 20EUR!

  Hra je přeložena do mnoha jazyků, včetně češtiny (překlad zařizuje provozovatel hry). Nové epické akční RPG hra.Přišel čas, aby se do boje zapojil nový řád válečníků a bojoval s hrůzostrašnými draky a divokými monstry Anderworldu. Spojte se s kamarády a vstupte do brutální války proti zlu ve hře Drakensang Online, v této nové epické RPG hře pro webové prohlížeče.Připravte se na Drakensang Online:Výjimečná 3D grafika a efekty přímo ve vašem prohlížeči.Epický příběh s bezpočtem úkolůDech beroucí škála prostředí plných nepřátelských netvorů. Jako nebojácný bojovník za svobodu z řádu dračích rytířů či moudrý a tajemný Spřádač kouzel se musíte sjednotit se svými spolubojovníky ve hře Drakensang Online a naučit se nové schopnosti, které se vám budou hodit v poslední epické bitvě ve jménu svobody.Musíte vést válku proti drakům, čarodějnicím a netvorům, a to napříč obrovskou škálou různých krajin a prostředí jako močály, lesy, jeskyně a města. Vyberte si zbraň z rozsáhlého arsenálu nebo kouzlo z obdivuhodné nabídky magických škol.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • Decker

   http://cz.drakensang.bigpoint.com/
   Tady si to muzete zahrat v beta provedeni, da se hrat i v prohlizeci. Takova diablovka, sice zdarma ale stejnak to chce sem tam dokoupit ty jejich penizky na lepsi vybavu atd..

  • SkiErslcveuydyRMevG

   Hry z marketu mi ijdrpou hratelny tak maximalne na den. Best aplikace co se tam da sehnat je podle me emulator her na mega drive,psx nebo game boy advance. V kombinaci s bluetooth ovladacem se z tohohle telefonu stane ultimatni herni masina. Co je Angry birds v porovnani treba s Mortal Kombat 3,Quake 1-3 nebo mym velice oblibenym Final Fantasy 7

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

zaklinac, thewitcher, geraltzrivie, doplnkydobytu, doplnkydodomu
mrtvanevesta, corpsebride, figurky
spongebobsquarepants, youtooz, figurky, spongebobvkalhotach
nekopara, catgirls, kočkoholky, vanilla, chocola, popupparade, animefigures
heistgeist, indiegamedev, xzoneedice, heistgeistgame, indiegame, cyberpunk, slovenskahra
borderlands, borderlandsmovie, cateblanchett, claptrap