Driver: San Francisco - Sběratelská edice
PS3

(1x)
1 299
Nákupem získáte 13 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Auta
 • Hru DRIVER SAN FRANCISCO vyvinulo stejně jako původní titul studio Ubisoft Reflections. Jedná se o návrat zavedené akční automobilové série, jíž se prodalo na celém světě 14 milionů kopií. Hráči se zhostí role Johna Tannera, ostříleného detektiva, který se zabývá mýcením zločinu ve městě nad zátokou. Díky průlomové herní funkci se mohou hráči plynule přepínat mezi více než stovkou licencovaných vozů a neustále se tak vyskytovat uprostřed akce. Díky nadčasové atmosféře nabízí hra DRIVER SAN FRANCISCO zážitek srovnatelný s nejlepšími klasickými filmovými automobilovými honičkami.
  Sběratelská edice obsahuje hru, maketu auta Dodge Challenger 1970, mapu San Francisca, DLC 2x auta a výzva. Obrázek celého balení zde.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

I přes počáteční předsudky ohledně Shiftu, se mi po chvíli hraní začala zmíněná funkce líbit. Děj je sice poněkud zvláštní ale jinak jde o skvělou hru s možností Split-screen hraní a skvělým Multiplayerem.
Sběratelská edice je skvěle zpracovaná, od sběratelského diorama s Dodge Challenger, až po krabičku, ve které je celá edice zabalena.