Duke Nukem Forever
PS3

(5x)
199
Nákupem získáte 2 kredity
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Sci-Fi
 • Nasaďte si sluneční brýle a připravte si převzít roli Duke Nukem, legenda, která dosáhla epických rozměrů během let od jeho posledního dobrodružství. Hordy mimozemšťanů jsou zpět a jenom DUke může opět zachránit svět. Prasečí policajti, mimozemské paprsky, co zmenšují a obrovští mimozemští bossové nezastaví našeho hrdinu od splnění jeho jediného cíle: zachránit svět, zachránit děvče a zůstat po celou dobu pořádný bad-ass! Král všech stříleček je zpět s šíleným množstvím zbraní, masivními mimozemšťany a neskutečným množstvím interaktivity!
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • SeanDevline

   Tak nemuzu se dockat

  • Martin Schovanec

   Plati aktualni nizsi cena.

  • lama99

   dobrej,muzu se prosím zeptat když sem si to objednaval za 1499kc jestli budu platit tuhle cenu nebo tu aktuální která je 1299kč?děkuju za odpověď :)

  • Zade

   TWL už to zase oddálily, doufám že to nebude zase dalších 12 let protože to by mě zabilo

  • infernocz

   NA TO SE TĚŠÍM

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 10/10

  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (5)
Přidat hodnocení

Dobrá hra, ale nebýt to Duke Nukem, tak je to jenom tuctové FPS, já osobně jsem velký fanda Duka a jenom díky tomu, že je to Duke, jsem si tuto hru koupil. A ještě ovládání... ovládání mi vůbec nesedělo, sice to je moje první FPS na PS3, ale i tak se mi ovládání nezamlouvalo, ale to je nejspíš jenom o zvyku

Duke Nukem Forever je hra, ktorá si mohla získať každého . Keby si veľa hráčov nezvyklo na kvalitnú grafiku najnovších hier. Toto je ale stránka hry na ktorú by sa nemalo prihliadať, pretože Duke je o jednoduchosti, krásnej jednoduchosti, ktorú ale vypĺňa zábava, akcia a pocit že ste niečo omnoho viac. Dôkazom je vaše EGO.
Takže, hra si zaslúži vašu pozornosť, choďte a kúpte si ju. Neolutujete.

U need 'balls of steel' pro hraní na nejtěžší obtížnost

Všude se říká, píše, že tato hra nepřináší nic nového. Tak to jste jí asi nehráli, kombinace... Žen, vtipu, střílení, logiky (ano i zde máte menší hádanky), ježdění v Monster trucku, hraní na automatech... To mi chcete říct, že tohle všechno najdete v každé hře? Ne, tímhle je Duke ojedinělý...
Bezpochyby 100%, škoda, že nejde víc.

Velké očekávání, které se proměnilo v propadák.

Mohlo by se vám líbit