Dungeon Lords ENG
PC

1 299
Nákupem získáte 26 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Fantasy
Kód produktu: 11607
 • Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  Příběh této akční fantasy RPG vypráví o smrti velkého mága Galdryna a o tom, jak jeho nejlepší přítel - Lord Davenmor - nabídl ruku jeho dcery vůdci armády, která ustavičně napadala zemi, aby těmto útokům zabránil. Jenže mladá nevěsta se nesmířila s vynuceným sňatkem a zmizela. Lordu Barrowgrimovi, jejímu nastávajícímu, se to pochopitelně vůbec nelíbilo a tak vyslal na království další vlnu svého vojska... Hra je pojata z pohledu třetí osoby. Svého hrdinu si budete moci vybrat z nabídky až osmi hratelných ras a tří různých škol magie. Ne všechny z tříd postaviček jsou kouzelnické, hra dokonce umožňuje zařadit postavu do několika z nich. V průběhu hraní navíc dojde k odemknutí dalších, skýtajících různé speciální schopnosti. Boj je zajištěn kombinací kláves a myši. Jinak při těchto soubojích samozřejmě získáváte zkušenosti a body, kterými povýšíte své schopnosti. Vývojáři slibily, že by vám Dungeon Lords měla vystačit minimálně na 50 hodin. Autoři též slibují množství NPC postav, které vaše putování oživí, ale nezřídka také dost zamotají. Za příběhem i zpracováním Dungeon Lords stojí opět D.W. Bradley, který má prsty nejen ve Wizards & Warriors, ale částečně i v sérii Wizardry.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • Martin Schovanec

   Tato hra v Cechah nikdy oficialne nevysla, jen z dovozu. Cestina na to neexistuje, ale zkuste poptat na www.cestiny.cz, treba se do toho nekdo pusti.

  • Švejda

   Zdravím je dost uchvatné že stále stojí 1299 je to dost velká suma , ale jsme ochotnej jí do tak uchvatné hry investovat problém je v tom že není v češtine proto se ptám jestli se někdy někdo rozhodne pro českou lokalizaci předem díky za odpověd.

  • pařan

   Taky by mne zajímalo,jestli bude čeština na
   DUNGEON LORDS
   Díky za odpověď

  • Martin Schovanec

   Calis: oficiani ruseni jsme nedostali, jen se nenapadne vytratila z vydavatelskeho planu distributora.

  • Calis

   Pane Schovanec prosím vás chci se zeptat jestli ta česká verze Dungeon Lords byla nadobro zrušena? Děkuji za odpověď.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Dungeon Lords ENG!

Sledujte nás na instagramu