Enslaved: Odyssey to the West
X360

(2x)
499
Nákupem získáte 10 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: TPS
 • V daleké budoucnosti, ve které lidstvo prohrálo válku s roboty jsou dva lidé, kteří mohou zvrátit záhubu samotného lidstva. Ve hře se zhostíte hlavního hrdiny jménem Monkey, jenž byl roboty unesen a společně s hrdinkou Trip, se snaží o útěk. Jejich útěk je však zmařen a hlavní hrdina dostane přístroj, který ho připraví o život, pokud mu Trip nepomůže a společnými silami se neosvobodí. Na hře pracuje tým Ninja Theory, tvůrci Heavenly Sword a mistři tohoto žánru.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • LPHflXoDZmj

   JiĹ™ina Marešove1 napsal:LeniÄŤko,dovol,abych Ti se zpoĹľdÄ›nedm z cele9ho srdce upĹ™edmnÄ› podÄ›kovala za vysnÄ›nou a vytouĹľenou pĹ™ekre1snou pnnkaeu ROZc1RKU!!!Nemohla jsem se doÄŤkat,aĹľ bude hotove1.Panenka,ktere1 na mÄ› po pĹ™edjezdu vykoukla z krabice peÄŤlivÄ› zabalene1 v dece,pĹ™edÄŤila všechna me1 oÄŤeke1ve1ned.Ne1dhernÄ› jemnÄ› malovane1 princezna si prohledĹľela novfd domov a je1 se na ni nemohla vynadedvat.OkamĹľitÄ› si zedskala moje srdedÄŤko!!!Prave9 ÄŤerne9 lidske9 vlasy spletene9 v cope1nky s mašliÄŤkami ne1dhernÄ› ladily s rĹŻĹľovfdm obleÄŤkem.Je1 se topila v jejedch levandulovÄ› modrfdch hlubokfdch oÄŤedch a kapaly mi slzy štÄ›sted.ZvÄ›davost mÄ› pote9 donutila nahle9dnout do krabice znovu a tam jsem objevila vfdbaviÄŤku,kterou si Roze1rka pĹ™ivezla s sebou.Netušila jsem,Ĺľes do jejedho zakoupened zapojila i sve9ho pĹ™edtele Pe9ĹĄu jenom proto,abyste mi udÄ›lali radost.Za to ve1m obÄ›ma patĹ™ed nezmÄ›rnfd obdiv a dedk!!!Roze1rka dostala jme9no po me9 babiÄŤce,ktere1 mÄ› vychove1vala.LeniÄŤko,jsem nesmedrnÄ› re1da,Ĺľes mi splnila pĹ™e1ned a vdechla jed ,,Ĺľivot .Obdivuji TvĹŻj nezamÄ›nitelnfd ,,rukopis pĹ™i rebornove1ned ze1roveĹ? s Tvfdm talentem,preciznosted pre1ce,peÄŤlivosted a le1skou,s jakou jsou Tvoje panenky vytve1Ĺ™eny.UrÄŤitÄ› to nened posledned panenka od Tebe,ktere1 obohatila moji sbedrku!!!

  • Ami

   Vanoce 201 :-D to je teda goool :-D

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Enslaved: Odyssey to the West je důkazem toho že né vždy velká mediální kampaň zaručuje kvalitní hru. Ninja Terory se to povedlo i bez ní. Příběh chytne a nepustí, grafika posadí na zadek a následný humor Vás složí na zem :]  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

krasne zpracovana adventura s uzasne zpracovanym koncem

Moc příjemná hra,která se skvěle hraje a krásně vypadá.
12 hodin krystalicky čisté zábavy.