Everybodys Golf World Tour
PS3

(1x)
799
Nákupem získáte 16 kreditů
Štítky: Golf
 • Everybodys Golf World Tour poprvé přináší na PLAYSTATION 3 úplně novou kapitolu milované série Everybodys Golf. Díky využití High Definition grafiky a nové, mnohem přesnější fyziky míčku, nabízí Everybodys Golf World Tour novou úroveň hraní – špičková grafika a jednoduchost ovládání jsou ověřenou zárukou úspěchu celé série. Hra přináší úplně nový prvek v ovládání hry – systém úderů, který se zaměřuje na švih hráče namísto měření síly úderu. Spolu s více než 15 vtipnými golfisty a nosiči holí přináší Everybodys Golf World Tour i šest nových hřišť. K dispozici je mnoho možností, od jednoduchých hřišť na tři údery až po 18-jamkové konfigurace. Kromě toho budou mít hráči bezprecedentní on-line přístup s možností vytvářet turnaje až pro 50 hráčů a budou mít i přístup k unikátním obsahům ke stažení. S dokonale detailními hřišti, novými zábavnými postavami a množstvím on-line funkcí slibuje hra skvělý vstup do nové éry golfu, ve které je daleko před konkurencí.
 • Konzole PlayStation 3
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Super golf, nejzabavnejsi co jsem kdy hral, nelze nic vytknout...super hra na party, navykova zalezitost jak offline tak online...bude bavit porad...