F1 2011
PS3

(1x)
299
Nákupem získáte 12 kreditů
Doporučený věk: Pro všechny
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Auta
 • Pokračování famózních závodů F1 na sebe nenechalo dlouho čekat a po bestselleru F1 2010 vychází pokračování pro sezónu 2011. Codemasters mají v plánu toho s letošním dílem podniknout mnohem více a rozhodně nepůjde pouze o přidání nových tratí a jezdců, chtějí dovolit hráčům stát se skutečnými piloty. Hráči v F1 2011 budou vyzváni k tomu být řidičem, žít život a závodit za pomoci široké škály technických a herních zdokonalení na trati i mimo ní a značně rozšířených soutěžních a kooperativních prvků multiplayeru. F1 2011 bude zahrnovat všechny oficiální týmy, jezdce a okruhy od vysoce očekávaného mistrovství světa 2011 FIA Formula One World Championship, včetně aktuálního současného mistra světa Sebastiana Vettela. Sezóna 2011 také přinese debut Velké Ceny Indie na mezinárodním závodním okruhu Jaypee a návrat kultovního okruhu Nürburgring.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • BazzoxCZ

   dpč zas ta cena zas takový rozdíl delaj jakoby byly na konzole hry z lepší grafarnou.... stydět by jste se měli

Recenze na Zing.cz (2)

Hodnocení 8/10

F1 2011 je opravdovým hitem. Změny v pravidlech pomohly hře i její reálné předloze. Proto se, zřejmě právem, bojíme případné F1 2012, protože na letošním díle není (skoro) co zlepšovat. Autoři WRC by se měli inspirovat…  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 8/10

  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Hra je výborná,spravili hodně bugů,ale co udělali s tím snímkováním je otřes,chce to patch a hra bude 100%

Mohlo by se vám líbit