Fallout 3 ENG
PC

1 099
Nákupem získáte 22 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: FPS, Sci-Fi
 • Jedná se o verzi v angličtině (v předprodeji též česká verze).

  Postapokalyptické RPG Fallout 3 poběží v reálném čase (čili už ne na tahy) na rozvinuté verzi enginu z Oblivionu. Příběh začne v nemocnici úmrtím matky a narozením vaší postavy, kterou si přizpůsobíte k obrazu svému za asistence otce. Každý aspekt vytváření postavy bude založen na S.P.E.C.I.A.L. systému. Jak budete ve vaultu vyrůstat, obdržíte první knihu umožňující zvolit výchozí stav každé z vašich sedmi primárních schopností. V pozdějším věku dostanete první zbraně a počítač na zápěstí, sloužící jako takové menu ke zjištění vašich povahových rysů a skillů. Těch bude celkem 14 a můžete si zvolit 3 z nich, které mají při levelování růst rychlejším tempem než ostatní. Potkáte i psa, ale důležitější roli sehrají NPC, z jejichž řad lze čas od času najmout společníky, byť Fallout 3 rozhodně nebude skupinovou hrou. Nejvíce se fanoušci starých dílů báli, jak budou řešeny souboje. Jejich systém se nazývá Vault-tec Assisted Targeting System (V.A.T.S.) a budete v něm moci likvidovat nepřátele dvěma způsoby. Buď v reálném čase při střelbě v pohledu z vlastních očí, tak jako v kterékoli FPS, nebo po zapauzování hry a poklidném zaměření cíle. Ta druhá varianta však bude dostupná, jen když máte nějaké akční body. Jakmile je vyčerpáte, půjde bojovat pouze v reálném čase a musíte počkat, než se vám akční body zdejšího systému znovu nabijí. Stejně jako vy je, i protivníci vás mohou kdykoli zranit na specifických místech těla. Narozdíl od Oblivionu nebudou nepřátelé levelovat společně s vámi, takže pokud vstoupíte do nějaké lokace vyšší úrovně, počítejte s brzkou smrtí. Do Falloutu se vrátí Karma systém (činy se podepisují na pověsti postavy). Úplně nový systém zdraví a radiace bude posuzovat, jak velký vliv mají určité radioaktivní věci (např. voda) na hrdinu a jak působí na organismus po konzumaci. Maximálním dosažitelným levelem bude dvacítka a většinu zkušeností získáte plněním úkolů, které hru posunou dál. Moderním sandbox trendům odpovídá fakt, že Fallout 3 si bude možné užít různým stylem - bezhlavým naběhnutím na nepřítele a jeho zabítím, nebo proplížením se daným prostorem, nebo možná i ukecáním někoho..

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • hoverito

   agp man : spustist to aj na jednojadre s vykonom 3ghz (viem to lebo taky procesor mam) ale moze sa ti stat ze ked dlho hras tak ti to padne

  • AGP man to everyone

   Ahoj lidi!
   Nesnáším sice dotazy typu ''Pojede mi to??''.. a příslušnou specifikaci.. ale co, myslíte, že F3 ještě pojede i na jednojádru? (Myslím samozřejmě nějákém silném nad 3GHZ).
   Co myslíte? Ti co tohle neřeší, páč maj dvojavícjádro, ať se nezlobí:)
   Jen mě zajímá váš názor na věc.

  • Robin

   Iva: Souhlasím, se ženou si už z nostalgie a lásky k původním Falloutům CE nenecháme ujít.
   A BTW, oni asi lidé co vyhledávají originální jazykové verze bývají spíš dospěláci nad 18 let (jen tipuju, ale přijde mi to pravděpodobné) a ti už většinou nějaké pseudodiskuze na netu pokládají za ztrátu času, radši rovnou koupí chtěnou hru a basta - nač nějaké řeči kolem. :)

  • David

   Iva: Taky bych to tak viděl.

  • Iva

   To stěží, spíš se anglická verze krapet tluče s collectors edition - většina anglistů ráda půjde do druhého zmíněného. Soudím tedy dle sebe a lidí kolem.

  • Sephiroth

   Hmm... asi nikdo nestoji o anglickou verzi, neb tu nikdo nediskutuje:-)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Fallout 3 ENG!