Fallout S.P.E.C.I.A.L. Anthology
PC

(1x)
1 499
Nákupem získáte 30 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamDoporučený věk: Od 18 let
Štítky: FPS, Sci-Fi
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 59385

Obsah edice

 • Užijte si definitivní kolekci cenami ověnčené série Fallout na PC.

  Fallout S.P.E.C.I.A.L. Anthology obsahuje všech sedm úspěšných her a oficiální přídavky v prémiové sběratelské sadě, která zahrnuje Fallout 76, Fallout 4: Game of the Year Edition, Fallout 3: Game of the Year Edition, Fallout New Vegas: Ultimate Edition, Fallout Tactics, Fallout 2 a Fallout.

  Kolekce je zabalená v exkluzivním mini pouzdře na jadernou střelu, doplněném o slyšitelný zvuk bomby.
  OBSAH EDICE
  Fallout 76
  Fallout 4: Game of the Year Edition
  Fallout 3: Game of the Year Edition
  Fallout New Vegas: Ultimate Edition
  Fallout Tactics
  Fallout 2
  Fallout

  Krabička obsahuje pouze kód ke stažení.

  Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  FALLOUT 76
  Spolupracujte s ostatními hráči (anebo ne!) a pokuste se přežít. Užijte si ten největší a nejdynamičtější svět, jaký kdy v sérii Fallout vznikl, s důležitými bezplatnými aktualizacemi jako The Pitt, Wastelanders, Steel Reign a Steel Dawn, které hru rozšířily a obohatily o příběhový obsah, znesvářené frakce a systém voleb a následků. Hrajte sólo nebo se spojte do týmu a objevujte, plňte úkoly, budujte a zvítězte nad těmi největšími hrozbami pustiny.
  Fallout S.P.E.C.I.A.L. Anthology
  FALLOUT 4: GAME OF THE YEAR EDITION
  Coby jediný přeživší z Vaultu 111 vstupujete do světa zničeného nukleární válkou. Každá sekunda je boj o přežití a každá volba spočívá pouze na vás. Jedině vy můžete znovu vybudovat pustinu a rozhodnout o jejím osudu. Vítejte doma.
  fallout
  FALLOUT 3: GAME OF THE YEAR EDITION
  Ve hře zasazené více než 200 let po nukleární válce si vytvořte libovolnou postavu a objevujte otevřené pustiny Washingtonu D.C., jak uznáte za vhodné. Každá minuta je boj o přežití, protože proti vám budou stát super mutanti, ghúlové, nájezdníci a další nástrahy pustiny. Nad rámec úspěšné hry Fallout 3 přináší edice Game of the Year oficiální přídavky The Pitt, Operation: Anchorage, Broken Steel, Point Lookout a Mothership Zeta.
  fall out
  FALLOUT NEW VEGAS: ULTIMATE EDITION
  Probojujte se sežehnutou pustinou Mojave Wasteland do neonem zalitého Vegas Strip. Cestou se seznámíte s barvitou soupiskou postav, zmutovanými stvůrami a spoustou dalšího. The Fallout New Vegas: Ultimate Edition obsahuje kompletní sadu doplňků: Dead Money, Honest Hearts, Old World Blues, Lonesome Road, Courier's Stash a Gun Runners Arsenal.
  post apo
  FALLOUT TACTICS
  V těchto temných dobách je Bratrstvo oceli to jediné, co stojí mezi znovu zažehnutým plamenem civilizace a ozářenou pustinou. Chopte se zbraně, postavte se po bok svých bratrů a chraňte slabé, ať se jim to líbí, nebo ne. Členové vaší družiny vám budou bližší než rodina a ty, kteří přežijí, čeká čest, úcta a válečná kořist.
  vault
  FALLOUT 2
  Od té doby, co vaši předkové přešli pustiny, uplynula řada let. Zatímco budete hledat stvořitelskou soupravu Rajská zahrada, abyste zachránili svou primitivní vesnici, bude vaše cesta plná ochromující radiace, megalomanských mutantů a nekonečného proudu lží, klamu a zrady. Až si začínáte říkat, jestli z tohoto odvážného nového světa může vůbec někdo něco získat.
  vault boy
  FALLOUT
  Po 80 letech idylického života v bunkru se porouchal klíčový vodní čip Vaultu 13. Dozorce vás vybral, abyste se vydali do pustiny a zachránili ostatní obyvatele bunkru. Najděte nový mikročip a vraťte se dřív, než dojdou zásoby vody.
  new vegas
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (1)

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • krabice
  • co je uvnitř krabice
  • co je uvnitř :)
  • asi vázanost klíčů na Steam
  • mohly být DVD a BR
  • chybí Soundtrack

  Tohle muselo být ve sbírce... kdo je fanda :)

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu

dopravazdarma, dorucenizdarma
Instagram
dopravazdarma, dorucenizdarma
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet
rekonstrukce
tombraiderremastered, tombraider, laracroft