Fallout Trilogy
PC

(18x)
222
Nákupem získáte 9 kreditů
Štítky: Sci-Fi
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 12173
 • Děj hry začíná těsně po atomové válce, které se nakonec lidstvo přece jen neubránilo. Konflikt, který zničil téměř vše živé na planetě Zemi dal vzniknout novému druhu civilizace založené na odlišných principech. Neexistují peníze, přednost dostávají výrobky bez použití počítačů, ale zároveň mnohdy jediným způsobem jak získat tu či onu věc je otevření zamčeného obchodu, okradení pocestného, nebo nějaká ta nahodilá vražda.

  Kategorie

  PC / PC hry / RPG
  Balení hry obsahuje tři díly již kultovního RPG Fallout + Fallout 2 + Fallout Tactics. Češtiny ke stáhnutí ze zákaznické sekce nebo na této stránce.

  Děj hry začíná těsně po atomové válce, které se nakonec lidstvo přece jen neubránilo. Konflikt, který zničil téměř vše živé na planetě Zemi dal vzniknout novému druhu civilizace založené na odlišných principech. Neexistují peníze, přednost dostávají výrobky bez použití počítačů, ale zároveň mnohdy jediným způsobem jak získat tu či onu věc je otevření zamčeného obchodu, okradení pocestného, nebo nějaká ta nahodilá vražda.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (18)
Přidat hodnocení

Pro me nejlepsi herni serie vubec.Promysleny svet,takticke souboje,vtipne dialogy,neskutecne herni moznosti(moznost byt pornohvezdou,boxerem,zabijakem deti,vykradacem hrobu,ozenit se,fetovat a vyrabet si vlastni drogy,dohrat hru temer bez boju,reputace ve mestech.....ktera dnesni hra to umoznuje?). A narozdil od vetsimy lidi jsem byl nadseny i Fallout Tactics. neni lepsi volby!

f1: 85
f2: 95
ft: 70

-Fallout 1:72%
-Fallout 2:97%
-Fallout T:85%

Jednoznacne F1 a F2 zmenily Pc herni svet a patri mezi takove spicky jako Diabla a Baldurs gaty.....co chtit vice vy? Dedek Kostej kvitovat toto:)

Řeknu jen jedno slovo: FALLOUT. Kdo hrál, tomu nemusím nic vysvětlovat, kdo nehrál, nepochopí.

Fallout 1- 80%
Fallout 2- 98%
FT- 20%
První dva díly skvělá zábava, FT se bohužel nevyvedl.

Zobrazit všechna hodnocení

Sledujte nás na instagramu