Far Cry 2 - Collectors Edition
X360

999
Nákupem získáte 10 kreditů
Štítky: FPS
 • Pokračování velmi úspěšné střílečky z roku 2004. Ve hře narazíte na nové postavy, těch bude dohromady jedenáct a v některých částech hry budou bojovat po Jackově boku. Do této partičky, nazvané jednoduše Buddies, bude patřit blonďák Frank, statný Hakim, Marty i se svojí dvouhlavňovou brokovnicí nebo vojanda Nasreen s UZI. Tentokrát se podíváte do Afriky, kde zápasí APR (Alliance for Popular Resistance) s UFLL (United Front for Liberation and Labor). Mezi herními lokacemi nebude chybět vyprahlá savana s kaňony nebo rozpadající se dům v útrobách neprostupné džungle. V poušti naleznete vrak vrtulníku s ocasem zapíchnutým v zemi, podíváte se ale i do zaprášené kantiny v dřevěné vesnici Dogonů u vody v Mali nebo na převozní loď na řece pod ocelovým mostem. Vaši postavu budete moci specializovat v jedné ze čtyř tříd: Grunt, Engineer, Medic a Sniper. Kromě kompasu se ve vašem vybavení objeví plamenomet, molotovovy koktejly, mačeta a AK47. Rovněž budete létat s větroněm.
  Sběratelská edice obsahuje navíc: dřevěný obal, Far Cry 2 tričko, knihu The Art of Far Cry 2, mapu hry (pro 50 km2) a DVD o tvorbě hry.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • marolem

   Přesně tak hezká edice krabička je zatím to nejhezčí co jsem s edicí viděl a fajn tričko.

  • onesaint

   Mám tuhle s. edici doma.
   Je to nádhera, krabička - moc pěkná práce, všechno lícuje ( i když není z klasického dřeva - materiál něco jako plovoucí podlaha ).
   Knížečka s arty - super, tričko pěkné vel. L, plakát..
   Rozhodně doporučuju.

  • Ingnition

   bude se jednat o PAL verzi?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Far Cry 2 - Collectors Edition!