Far Cry Instincts: Predator
X360

(2x)
999
Nákupem získáte 30 kreditů
Štítky: FPS
 • Akční hra Far Cry Instincts Predator těží z více jádrové architektury Xbox 360 a využívá ji nejen k masivně vylepšené grafice, ale také ke komplexní AI a hratelnosti jako takové. Vše se odehrává v rozlehlém otevřeném prostranství ostrova. Celkový dojem je tedy fantastický. Tvůrci z UbiSoftu použili snad všechny v současné době dostupné technologie, od Shader Modelu 3.0, přes HDR barvy až po různé druhy technik pro vykreslování hi-res textur, že vypadají ostře a plasticky. Vlny moře řídí speciální oceánografický algoritmus a plážový písek po doteku s vodou skutečně vypadá, jako by byl mokrý. Jak již bylo zmíněno, engine hry využívá po 90 procent času všech třech jader procesoru Xenon a jenom díky tomu se údajně daří držet počet vykreslených snímků na stabilní hodnotě 60 fps. Ve hře je rovněž implementována fyzika objektů, včetně střel (pohyb kulek vzduchem, vodou) a vaše postava v písku zanechá stopy.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (3)

  • Jaroslav Holý

   Ta voda je fakt mastná

  • Koudy

   radši moc nekecej!!!

  • LunIxX

   je to nejlepsi »HRA« pod sluncem!!!!!!

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Pro mě jednoznačně nejlepší akční hra pod sluncem. Ikdyž grafika postav opravdu neodpovídá XBOXU 360, bříběh je natolik chytlavý, že to ani nepostřehnete. Tuto hru můžu jedině doporučit.

I přes grafický handicapsi tuto hru náležitě užijete. Je dlouhá a má perfektní multiplayer.