FIFA 08
PS2

(7x)
249
Nákupem získáte 7 kreditů
Štítky: Fotbal
Jazyk: Český dabing
Kód produktu: 12796
 • Mezi novinky FIFA 08 budou patřit mnohem nebezpečnější střely z dálky, kdy ani tentokrát nebude míč svázán s animacemi. Těch bude nesrovnatelně více a mají být plynule prolnuty do sebe díky stejné technologii jako v Madden NFL 08, přičemž FIFA 08 poběží v 60 snímcích za vteřinu. Pohyb balonu bude ovlivněn mnohem více faktory, nejen postavením u nohy a místem na 3D hřišti, ale také třeba nečekanými okolnostmi a chybami, tak jako ve skutečnosti. Dojde také na speciální triky nejslavnějších borců (přešlapování Christiana Ronalda, hrátky s míčem Ronaldinha apod.), které se automaticky stanou dostupnými jen při pomalém pohybu, který budete moci kdykoli libovolně aktivovat. Jinou novinkou se stane Scrimmage mód, v němž bude hráčů na trávníku postupně ubývat, až nakonec budete mít v týmu třeba jen čtyři členy. Zdokonalena má být umělá inteligence, která bude ještě adaptibilnější, a chybět nebudou ani manažerský mód nebo interaktivní online ligy. Těch standardních lig ve hře najdete 30, tedy o čtyři více než vloni, s patnácti tisíci fotbalisty. Hra obsahuje i českou 1. fotbalovou ligu. Samozřejmě plně licencovaně, tzn. s reálnými jmény hráčů, dresy a soupiskami.
  Hra je opět s českým komentářem, který namluvili Jaromír Bosák a Petr Svěcený.
  Mezi novinky FIFA 08 budou patřit mnohem nebezpečnější střely z dálky, kdy ani tentokrát nebude míč svázán s animacemi. Těch bude nesrovnatelně více a mají být plynule prolnuty do sebe díky stejné technologii jako v Madden NFL 08, přičemž FIFA 08 poběží v 60 snímcích za vteřinu. Pohyb balonu bude ovlivněn mnohem více faktory, nejen postavením u nohy a místem na 3D hřišti, ale také třeba nečekanými okolnostmi a chybami, tak jako ve skutečnosti. Dojde také na speciální triky nejslavnějších borců (přešlapování Christiana Ronalda, hrátky s míčem Ronaldinha apod.), které se automaticky stanou dostupnými jen při pomalém pohybu, který budete moci kdykoli libovolně aktivovat. Jinou novinkou se stane Scrimmage mód, v němž bude hráčů na trávníku postupně ubývat, až nakonec budete mít v týmu třeba jen čtyři členy. Zdokonalena má být umělá inteligence, která bude ještě adaptibilnější, a chybět nebudou ani manažerský mód nebo interaktivní online ligy. Těch standardních lig ve hře najdete 30, tedy o čtyři více než vloni, s patnácti tisíci fotbalisty. Hra obsahuje i českou 1. fotbalovou ligu. Samozřejmě plně licencovaně, tzn. s reálnými jmény hráčů, dresy a soupiskami.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (12)

  • Tony

   kašlu na počasí,není to tam

  • Tony

   nevíte někdo jak se ve fifě nastavuje změna počasí-prošel sem už skoro celý menu ale počasí sem ještě nenašel díky

  • Tony

   PES sem nehrál,jenom viděl fotky,ale hrál sem u kámoše FIFA 08
   a ta byla podle mě hodně dobrá ikdyž tam nějaky nedostatky byly
   ale snad každá hra má svý pro a proti takže fifa na tom tak špatně zase taky není oproti pes

  • Johny

   fifa je shit!!! Háleluja PES 2008

  • Daver79

   zkusil jsem hrát českou ligu (1 kolo) a nějak mi tu chybí hrát o pohár nebo ligu mistrů. Je to vůbec v této hře? Pokud ne, tak to by byla velká škoda.

  • scoop

   Jinak FIFA 08 sama o sobě je o 20% lepší,ale to je vše.Český komentář je spíš taková lehce komická záležitost.Moc se těsím na Pro Evo 08 viděl jsem videa na www.youtube.com a je to zase pěknej mazec.Škoda,že nemají na vše licence.Dík a mějte se všichni.scoop

  • scoop

   Chtěl bych poradit.Chci hrát online a nejde mi to.Mám internet přes pevnou a modem zn.ZYXEL mám to propojený natvrdo z modemu do PS2.Vše mám udělaný účet,profil a dokonce se přihlásím.Ale když chci hrát online tak se nechce připojit k EA serverům.Nemůžete mi prosím Vás někdo poradit????? Dík moc scoop

  • Jarinho82

   Mám jí už tři týdny doma,ale určitě se pro evu nevyrovna.

  • Airus

   To Gamefan: Já ti nevim, já se u českého komentáře při 07 docela nasmál =D. A není zas tak špatný.

  • Gamefan

   Kdo poslouchá komentář ve hře česky, je magor:-) Polovina jmen oproti anglickému, žádná dynamika - nic. U hokeje šla loni (alespoň u PS2) řeč nastavit, u FIFA ale ne. Takže poslouchat pořád to samé, i 10x za zápas, to chce silné nervy. Raděj si seženu anglickou verzi.

  • fifo1612

   supissssss poslitemi ju cez multipedia

  • Trey

   Hm nemůžu se dočkat.I když Pesan bude nejspíš lepší.

Hodnocení zákazníků (7)
Přidat hodnocení

Zábavná fotbalová hra, kterou budete hrát často :)

No fifa 08 je ohodne lepsi nez fifa 06 nebo fifa 07 ,rychle se ji naucite ovladat na ps2 ale prestane vas bavit za par mesicu protoze neni co tam delat .

Moc dobrý fotbal a pro dost lidí lepší než PES.

Dobrá hra a bude eště lepší....

jako každý rok se i FIFA zlepšuje dopředu-ať si ostatní nadávají že PES je lepší ale taková pravda to není-FIFA je taky dobrá

letos na ps2 s PES 2008 plichta

Zobrazit všechna hodnocení

Sledujte nás na instagramu