Fight Night Round 3
PS2

(2x)
499
Nákupem získáte 15 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Kód produktu: 11763
 • Oceněný seriál Fight Night je zpět, aby uhájil titul jasného šampiona videoher s tématem boxování. Titul Fight Round 3 od EA SPORTS přináší do virtuálního ringu nejintenzivnější videoherní zážitek. Mimo ring se mohou hráči zúčastnit soupeření v předzápasových soubojích. Na cestě stát se nejlepší legendou boxu, trénujte po vzoru Muhammada Aliho nebo Oscara De La Hoya, nebo si vytvořte svůj vlastní styl, pouze pro svého boxera. Staňte se partnery velikánů jako je Ali, De La Hoya, Joe Frazier, Bernard Hopkins a Ricky The Hitman Hatton. EA Super Punch Hráči pocítí účinek tohoto zničujícího úderu, po kterém se boxerova tvář rozšklebí bolestí. Vytvořte si svůj vlastní styl a zjistěte, jaký budete mít úspěch v soubojích s nejlepšími světovými boxery. Počítačoví boxeři používají taktiky a strategie, které se shodují s jejich reálnými protějšky. Je třeba nebát se jejich silných stránek a využít jejich slabostí.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • AILHkiZkkoLAAKEBGuE

   Good point. I hadn't tohuhgt about it quite that way. :)

  • (CR)-Crash/Vilém Dvořák

   Hru sem hrál jen u bratránka na ps2 tak bych zhruba mohl posoudit jak se mi líbyla hru sem si právě dneska obědnal protože se mě dost líbí je to supr hra ten kdo chce někomu nakopat zadek a má rád sport styl BOX kupte si to HNED!:-)bay

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Box jako hra nebyl nikdy ještě tak dobře proveden jako v tomhle případě.Pokud někdo si někdo chce pořídit box tak má volba je Fight Night Round 3!

Nejlepší box a jedna z nejlepších her od EA sport

Sledujte nás na instagramu