Fight Night Round 4
PS3

(3x)
699
Nákupem získáte 14 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Boxování
 • Vývojáři své úsilí neinvestovali do zbytečného zvětšování objem textur a detailů, ale naopak grafiku přizpůsobili tak, aby na konzolích běžela plynule při šedesáti snímcích za sekundu. Což má prý mnohem větší vliv na to, jak hra vypadá, než by přinesly případné marginální zlepšení grafiky. Co naopak doznalo zásadních změn je fyzikální model, který se projeví i po vizuální stránce: všimněte si, jak boxerům při pohybech věrohodně nabíhají svaly na ramenou i na prsou. Nemluvě o drobnostech, jako že při úderu do obličeje z protivníkových úst vyletí sliny nebo že se oba boxeři budou během zápasu stále více potit. Fyzika se podepíše i na průběhu jednotlivých zápasů: už žádné předem naprogramované pohyby nebo reakce hráčů! Pokud se před protivníkovým úderem rozhodnete skrčit byť jen o půlvteřiny pozdě, dostanete pořádnou šlupku do hlavy - ale ne přímo do nosu (jak tomu bylo v předchozích dílech, kdy boxera utržená rána doslova nadzvedla), nýbrž jen do čela. Přesně, jako by tomu bylo ve skutečnosti. Dále třeba blokování bude tentokrát zjednodušené na dva pohyby (blok hlavy/blok pod pasem). Zda protivníkovu ránu vykryjete bude záležet také na ukazateli vaší výdrže, který se rychle vyčerpá, pokud váš oponent najednou nabere sílu a začne do vás bušit. Takže byť třeba tlačítka stisknete ve správnou chvilku, třetí nebo čtvrtý silný úder v řadě za sebou už nemusíte plně vykrýt. Stejně tak ale druhý dech při zápase snadno chytnete i vy a zavalíte protivníka ranami. V takovém případě se snadno stane, že nepřítele několika údery za sebou dočasně omámíte. To neznamená, že by se složil na místě: jen se bude trochu těžkopádněji pohybovat, ztratí úplnou kontrolu nad svými reflexy a obecně bude mnohem náchylnější k tomu, abyste mu zasadili poslední ránu. Běda ale, pokud se v jeho situaci ocitnete vy...
 • Konzole PlayStation 3
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (7)

  • Dr.Cox

   náká čeština je ? :-)

  • Pappy

   To víš,že má multiplayer i pro dva na jednom PS3 :-) Bylo to i u Round 3. Pane Schovanec máte pod hrou špatné screeny. Jsou zde screeny na Red Faction: Guerrilla :-)

  • mistrjakub

   Dobrý den chci se zeptat jestli hru můžou hrát 2 hrači na jednom ps3

  • Send

   Jo jo ma bude to super hra a zatim co sleduju dostava velice dobry hodnoceni Gamestar 90% Eurogamer 8/10

  • brbla

   nevite ma to online multiplayer?

  • Stein

   toz ja taky hned kupuju

  • distephano

   Kupuju ihned jak vyjde

Hodnocení zákazníků (3)
Přidat hodnocení

Daleko lepsi ne Trojka, sice ze zacatku tezsi ovladani ale jak na to prijdete je to zabava

Proč jsem napsal Legacy mód mezi klady i zápory? Je to jednoduché, nevyděláváte peníze, nic si nekupujete (rukavice, trenky atd.) buď je odemknete výhrou nebo milníkem kariéry, nemůžete si nejmout cutmana nebo trenéra, což mě osobně velmi mrzí a hned srážím tak 20 bodů v celkovém hodnocení. A aby toho nebylo málo, v Legacy módu se můžete bojovat třeba proti M. Ali. Nebylo by to špatné kdyby mu nebylo v roce 2012 nějakých 30 let. Mód na který jsem se těšil mě velmi zklamala a radši si zahraji FNR3 na PSP. Naštěstí ostatní věci jsou velmi dobře udělané, takže zápasy si opravdu užijete.

Velice doporucuji je to vyborna zalezitost na dlouhe dny