Fight Night Round 4
X360

(5x)
699
Nákupem získáte 14 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Boxování
 • Vývojáři své úsilí neinvestovali do zbytečného zvětšování objem textur a detailů, ale naopak grafiku přizpůsobili tak, aby na konzolích běžela plynule při šedesáti snímcích za sekundu. Což má prý mnohem větší vliv na to, jak hra vypadá, než by přinesly případné marginální zlepšení grafiky. Co naopak doznalo zásadních změn je fyzikální model, který se projeví i po vizuální stránce: všimněte si, jak boxerům při pohybech věrohodně nabíhají svaly na ramenou i na prsou. Nemluvě o drobnostech, jako že při úderu do obličeje z protivníkových úst vyletí sliny nebo že se oba boxeři budou během zápasu stále více potit. Fyzika se podepíše i na průběhu jednotlivých zápasů: už žádné předem naprogramované pohyby nebo reakce hráčů! Pokud se před protivníkovým úderem rozhodnete skrčit byť jen o půlvteřiny pozdě, dostanete pořádnou šlupku do hlavy - ale ne přímo do nosu (jak tomu bylo v předchozích dílech, kdy boxera utržená rána doslova nadzvedla), nýbrž jen do čela. Přesně, jako by tomu bylo ve skutečnosti. Dále třeba blokování bude tentokrát zjednodušené na dva pohyby (blok hlavy/blok pod pasem). Zda protivníkovu ránu vykryjete bude záležet také na ukazateli vaší výdrže, který se rychle vyčerpá, pokud váš oponent najednou nabere sílu a začne do vás bušit. Takže byť třeba tlačítka stisknete ve správnou chvilku, třetí nebo čtvrtý silný úder v řadě za sebou už nemusíte plně vykrýt. Stejně tak ale druhý dech při zápase snadno chytnete i vy a zavalíte protivníka ranami. V takovém případě se snadno stane, že nepřítele několika údery za sebou dočasně omámíte. To neznamená, že by se složil na místě: jen se bude trochu těžkopádněji pohybovat, ztratí úplnou kontrolu nad svými reflexy a obecně bude mnohem náchylnější k tomu, abyste mu zasadili poslední ránu. Běda ale, pokud se v jeho situaci ocitnete vy...
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (1)

  • termintáor

   diskuze ne a recenze?

Hodnocení zákazníků (5)
Přidat hodnocení

Svého času bez diskuze nejlepší boxerská simulace, která ani dnes neurazí. Je však třeba si ji šetřit, protože se po čase nastoupí stereotyp. Doporučuji hrát s kámošem.

*Nevidím v tom další zápory jediná boxerská gameska nejlepší , nejužívanější excelentní (skoro) která vyšla tohodle roku pro naši nabaženost z grafiky...rozhodně kupte hru hned a nehledte na peníze Cash seženete určo :-)

skvělá hra, která navázala na předchozí uspěšný FNR3, neváhejte s koupí :-)
vřele doporučuju

Celkově je FNR4 nejlepší box který je a byl. Skvělá grafika, zápasy jsou napínavé a zábavné. Hlavně už narozdíl od FNR3 nevypadají jako zpomalený film.

FNR4 je hra, na kterou jsem se těšil od té doby, co jí oznímili. Ač je to pro mě jedna z nejlepších her(jelikož jsem boxing fan:D), tak musím říct, že tato hra měla daleko větší potenciál. To ale nic nemění na tom, že je to skvělá hra. Bohužel, hodnocení nejvíce ze všeho srází právě špatně reagující ovládání. Kdyby reagovalo jako ve FNR3, dal bych FNR4 minimálně 95 :) PEACE