Fighters Uncaged
X360

(1x)
499
Nákupem získáte 10 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Boxování, Kinect
  • Pronikněte do tajemného světa nelegálních bojových turnajů bez pravidel. Donutí vás využít každý sval vašeho těla, abyste porazili všechny, kteří se opováží vás vyzvat na souboj. Díky technologii Kinect, Fighters Uncaged přináší hráči pohlcující bojové zkušenosti. Hráči budou moci zažít až 70 různých soubojů inspirovaných bojovým uměním a probíjet se 21 různými prostředími, jako boj na střechách, v temných uličkách, v opuštěných docích nebo ve schátralém kostele. Zahrnuti jsou různorodí protivníci s jedinečnými bojovými styly, zničující komba systém, využívajíce i hlasové pokyny, s možností upgradu vaší postavy a multiplayer, aby se z vašich přátel stali vaši nepřátelé. Vyžaduje k ovládání Kinect.
  • Přidejte komentář

    Pravidla komentářů

    Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

    Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

    Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Z her které se hrají pomocí kinectu je to nej hra.Po půlhodinovém hraní ze mě leje jako z vola.Hra potřebuje trochu více místa- alespoň tak 2,5 metru před ovladačem.Na to pozor...Aby jste jako já nemusely přestavovat pokoj :-)