{"products":[{"trida":"A","kod":47327,"imgurl":"covergame\/47327.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Replika Terminator: Genisys - Endo Skull (po\u0161kozen\u00fd obal)","product_partner_id":0,"cena":349,"url":"replika-terminator-genisys-endo-skull-poskozeny-obal"},{"trida":"A","kod":46134,"imgurl":"covergame\/46134.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Reproduktor Batman - Batmobile (chytr\u00fd)","product_partner_id":0,"cena":1599,"url":"reproduktor-batman-batmobile"},{"trida":"A","kod":44087,"imgurl":"covergame\/44087.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Replika Fallout - Pip-Boy Bluetooth Stand Kit","product_partner_id":0,"cena":1999,"url":"replika-fallout-pipboy-bluetooth-stand-kit"},{"trida":"A","kod":32938,"imgurl":"covergame\/23656.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Figurka StarCraft - Terran Battlecruiser Mini Replica","product_partner_id":0,"cena":1399,"url":"figurka-starcraft-terran-battlecruiser-mini-replica"},{"trida":"A","kod":35888,"imgurl":"covergame\/27419.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Model lodi Halo - UNSC Prowler","product_partner_id":0,"cena":999,"url":"model-lodi-halo-unsc-prowler"},{"trida":"A","kod":35890,"imgurl":"covergame\/27422.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Model lodi Halo - Covenant Truth and Reconciliation","product_partner_id":0,"cena":799,"url":"model-lodi-halo-covenant-truth-and-reconciliation"},{"trida":"A","kod":35886,"imgurl":"covergame\/27417.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Model lodi Halo - UNSC Vulture Limited Edition","product_partner_id":0,"cena":999,"url":"model-lodi-halo-unsc-vulture-limited-edition"},{"trida":"A","kod":35887,"imgurl":"covergame\/27418.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Model lodi Halo - Covenant Banshee","product_partner_id":0,"cena":699,"url":"model-lodi-halo-covenant-banshee"},{"trida":"A","kod":26484,"imgurl":"covergame\/11815.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Model lodi Halo - UNSC Pelican Dropship","product_partner_id":0,"cena":799,"url":"model-lodi-halo-unsc-pelican-dropship"},{"trida":"A","kod":33853,"imgurl":"covergame\/25243.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Replika zbran\u011b Overwatch - Caduceus Blaster (p\u011bnov\u00e1)","product_partner_id":0,"cena":1499,"url":"overwatch-replika-zbrane-caduceus-blaster-penova"},{"trida":"A","kod":32085,"imgurl":"covergame\/22628.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Replika p\u00e1nve ze hry PUBG - Foam Frying Pan","product_partner_id":0,"cena":399,"url":"replika-panve-ze-hry-pubg-frying-pan"},{"trida":"A","kod":31148,"imgurl":"covergame\/20170.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Me\u010de Zakl\u00edna\u010d 3: Divok\u00fd hon - Steel and Silver","product_partner_id":0,"cena":1999,"url":"mec-zaklinac-3-divoky-hon-steel-and-silver"},{"trida":"A","kod":30776,"imgurl":"covergame\/19656.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Replika Fallout - Plasma Rifle (114 cm)","product_partner_id":0,"cena":4399,"url":"replika-fallout-plasma-rifle-114-cm"},{"trida":"A","kod":30255,"imgurl":"covergame\/18977.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Model lodi Halo - Forerunner Phaeton","product_partner_id":0,"cena":799,"url":"model-lodi-halo-forerunner-phaeton"},{"trida":"A","kod":26107,"imgurl":"covergame\/11418.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Replika zbran\u011b Darksiders - Chaoseater Sword","product_partner_id":0,"cena":2999,"url":"darksiders-replika-zbrane-chaoseater-sword"},{"trida":"A","kod":25969,"imgurl":"covergame\/11292.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"DOTA 2 - Replika zbran\u011b Pudge Cleaver","product_partner_id":0,"cena":799,"url":"dota-2-replika-zbrane-pudge-cleaver"},{"trida":"A","kod":36317,"imgurl":"covergame\/36317.jpg","platforma":"MERCH","nazev":"Replika Terminator: Genisys - Endo Skull","product_partner_id":0,"cena":399,"url":"replika-terminator-genisys-endo-skull"}],"total":17,"filter":{"platforma":{"MERCH":17},"pegi":[17],"digi_drm":{"Neuvedeno":17},"tags":{"5":{"73":9,"335":6,"270":2,"269":1,"537":1},"1":{"28":17,"16":1},"13":{"698":6,"718":2,"1255":2,"650":1,"700":1,"769":1,"795":1,"798":1,"814":1,"850":1},"4":{"247":9},"20":{"2275":6},"2":{"333":2,"461":1,"1163":1}},"cena":{"min":349,"max":4399}}}