Final Fantasy VII: Crisis Core
PSP

(2x)
599
Nákupem získáte 18 kreditů
Štítky: Fantasy
 • Akční RPG, jehož příběh se točí okolo Zacka, postavy, která se ponořila do proudu života ještě před událostmi ve Final Fantasy 7. Prostřednictvím Zacka budete moci poznat všechna tajemství týkající se organizace Shinra, jejího vzniku a snah vydělat pořádný balík peněz na úkor planety samotné. Souboje probíhají takřka v reálném čase, kdy je pořadí útoků postav určeno časovou linkou. Hráč používá tradiční útoky i materiová kouzla a schopnosti, přičemž nechybí ani možnost bránit se soupeřovým útokům, což je však omezeno ukazatelem, který se jinak sám od sebe pomaloučku naplňuje. Základní dějová linie by vám při tom měla zabrat 30 hodin čistého herního času. Hráči, kteří však budou chtít odhalit úplně všechno, by si měli rezervovat přes 100 hodin. Platí to zejména pro ty, co hodlají získat všechny materie a prohledat Midgar i jeho okolí do posledního kouta.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • Answer

   ne bohuzel to videt nejde

  • umaxer

   nevite jestli v te hre kdys si nandam nakou novou zbran nebo novy armor jestli je to na me videt?? protoze v ostatnich dilech to videt nebylo a je to dost na hov..

  • Dan

   meli byste si upravit tady ceny na PSP. Crisis core uz se stalo davno platinovou edici, tudiz Vase cena je davno za hranici toho, za kolik se prodava hra v beznych kamennych obchodech. Nechci jmenovat, ale v obchode s elektronikou, kde je vse premrstene drahe meli cenu teto hry v platinove edici 799,- Kč.

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Final fantasy VII CC je urcite jedna z nejlepsich japonskych her na PSP.Az na ty necekane souboje je to luxusni hra,ktera urcite stoji za to si ji zahrat !!!!

FF:CC je podle mě nejlepší hra na PSP, má vynikající příběh...Pro každého fanouška FF je tento díl nutností!