Final Fantasy XII
PS2

(4x)
199
Nákupem získáte 2 Kredity
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Fantasy
Kód produktu: 12486
 • Svět nazývaný Ivalice... Ve věku, kdy magie byla samozřejmostí a vzducholodě vládly obloze.. Náš příběh začíná. Na obzoru se rýsuje válka, mocné Arkadijské Impérium zahajuje tažení k ovládnutí svých sousedů. Malé Dalmacké království sdílí svůj úděl. Dva roky po jeho pádu obyvatelé v hlavního města Rabanastre lemují ulice v očekávání jmenování nového konzula z Arkádie. Pro mladého muže Vaana, který žije v ulicích Rabanstru, je Impérium nenáviděným nepřítelem, který vzal život jeho bratrovi, jedinému příbuznému, který mu zůstal. Vaan naplánuje spiknutí, vnikne do paláce a ukořistí zpět dobyté území dalmackých obyvatelů. Získá více, než plánoval, když potká princeznu Ashe, jedinou přeživší nástupkyní dalmackého trůnu. Do příběhu vstupuje kromě princezny Ashe a Vaana i jeho usměvavá kamarádka Penelo, nebeský pirát Balthier a jeho pobočnice, vznešená elfka Fran. Doprovází je Bash, kapitán dalmacké armády, který byl odsouzen za zradu a královraždu. V pozadí nájezdu Arkadijského Impéria se společně s nimi vydáváme kontinentem Ivalice za dobrodružstvím plném záhad.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (5)

  • Elkedacion

   Jako fanoušek FF už od NES musím říct ze jsem byl tak zklamán bojovým systémem ,že sem to po 18 hodinách zabalil. Na druhou stranu kolik her vydrží 18 hodin:-)

  • Sniper_RAT

   Jde o platinovku, nebo klasickou verzi?

  • wong

   super hra která nemá chybu

  • Martin Schovanec

   Vaan: zde konkretni konkurecni obchody uvadet nebudu, ale jestli vas to zajima, a chcete vedet, kde to koupit draz :), tak napiste na email schovanec@xzone.cz

  • Vaan

   "Hra pro PS2 v prodeji za 1599 Kč (cena jinde 1999 Kč)."
   Kde jinde? Když si vyhledám zboží od různých obchodů, tak průměrně se prodává za 1600.

Hodnocení zákazníků (4)
Přidat hodnocení

Fantastické RPG, ktorým Square ukázalo celému svetu, že skvelá séria sa dá robiť veľmi dlhodobo, s vynikajúcimi inováciami (bojový systém) a bez toho, aby samotné novinky v hre hru zničili...vynikajúca hra na dlhý čas :)

Další z úžasných RPG teda kdyby nebylo toho zkaženého boje.Ti co nehrály jiný díl FF tak ať si klidně 30 bodů k hodnocení přidají.

rpg všech rpg

Paradní hra da se říct dílo genia kterou kazí par nepříjemných chyb

Sledujte nás na instagramu