Final Fantasy XIII - Collectors Edition
X360

799
Nákupem získáte 8 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Fantasy
 • FFXIII se bude odehrávat v nejvzdálenějším období z celé série. Hra se točí okolo hlavní hrdinky Lightning, jakožto členky I´Cie, jenž mají schopnosti k vyvolání monster, která jim slouží. Vše za cenu jejich vlastní životní energie. Pokud někdo z I´Cie vypotřebuje všechnu svoji energii, sám se promění v monstrum tzv.Cie Corpse. Tomu všemu se snaží zabránit společně s přáteli jako je Snow Villiers, Oerba Dia Vanille, Sazh Katzroy, Hope Estheim, Oerba Yun Fang, jež postihl tentýž osud a jejichž síli si budete moci ozkoušet. Projděte světem, kde nikdo si není ničím jist a přátele se hledají jen těžko. Postavte se armádě a zabraňte zničení pozemského ráje pro lidi a jejich sumony. Hra je také součástí největšího projektu v dějinách Square-Enixu s názvem Fabula Nova Crystallis Final Fantasy XIII, kde vyjde několik her s označením FFXIII.
  Objednejte hru včas a získáte k ní exkluzivní dárek. Minci s motivem hry. Má průměr 48 mm a je vyrobena z cínu, pokovaného stříbrem. Fotky dárku najdte zde. Platí jen do vydání hry či rozebrání zásob.

  Ve sběratelské edici se dočkáte CD (s pěkným artworkem jako potiskem) s herním soundtrackem od skladatele jménem Masashi Hamauzu. Dále pak speciálního vázaného artbooku, ve kterém budou různé nákresy, artworky, ale také rendery a ukázky z postupně se měnícího herního prostředí během vývoje tohoto projektu. Stranou pozornosti by neměly zůstat tři detailní umělecké výtisky, zobrazující vybraná, hrdiny vyvolávaná monstra (Eidolony), a též jejich pány. A nakonec unikátní sběratelský symbol (Brand of the I'Cie), jako charakteristická ikona hlavní příběhové linky. Zde fotky bonusů.

  FFXIII se bude odehrávat v nejvzdálenějším období z celé série. Hra se točí okolo hlavní hrdinky Lightning, jakožto členky I´Cie, jenž mají schopnosti k vyvolání monster, která jim slouží. Vše za cenu jejich vlastní životní energie. Pokud někdo z I´Cie vypotřebuje všechnu svoji energii, sám se promění v monstrum tzv.Cie Corpse. Tomu všemu se snaží zabránit společně s přáteli jako je Snow Villiers, Oerba Dia Vanille, Sazh Katzroy, Hope Estheim, Oerba Yun Fang, jež postihl tentýž osud a jejichž síli si budete moci ozkoušet. Projděte světem, kde nikdo si není ničím jist a přátele se hledají jen těžko. Postavte se armádě a zabraňte zničení pozemského ráje pro lidi a jejich sumony. Hra je také součástí největšího projektu v dějinách Square-Enixu s názvem Fabula Nova Crystallis Final Fantasy XIII, kde vyjde několik her s označením FFXIII.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (3)

  • Tomáš Pavlata

   Ano, stále platí.

  • Pavel

   Dobry den

   Zajimalo by me zda kdyz si hru nyni objednam tak k ni stale dostanu vas bonus v podobe mince

   S pozdravem

   Pavel Pergner

  • FF

   Už aby byl březen :D

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Final Fantasy XIII - Collectors Edition!