FlatOut 2
PS2

(5x)
599
Nákupem získáte 24 kreditů
Štítky: Auta
Kód produktu: 12592
 • Druhý díl úspěšné závodní hry s názvem FlatOut (recenze, 88%) a slibuje ještě více chaosu a divokosti. Opět nebude chybět prezentace technologie Rag Doll. Paňáci létající z vozů skrz přední sklo vám bezpochyby uvízli v paměti dostatečně. FlatOut 2 vám v tomto ohledu poskytne prý lepší skórovací systém a dočkáte se i rozšířeného Rag Doll Championshipu, ale především možnost zahrát si Rag Doll online. Dále vám hra nabídne nový Championship mód a úplně nové maniakální Demolition Arenas. Že si budete moci zahrát i online, již bylo naznačeno. Podporováno přitom bude až osm hráčů.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (1)

  • MASLO

   Mrknete na tento web >> http://flatout.herniweb.cz nejvetsi ceska fansite o sérii FlatOut, pravidelné tunaje ve FlatOut 2

Hodnocení zákazníků (5)
Přidat hodnocení

Flatout 2 je výborná závodní hra pro vybití! Má vynikající grafiku, určitě vás jen tak neomrzí! Ovšem pro ty kteří rádi jezdí bez bouraček a na čas není Flatout 2 to pravé! Po po všech stránkách je Flatout 2 jedinečný, protože v dnešních hrách plných vytuněných nalakovaných kár a hip hopové hudby ve Flatoutu najdete i auta které se snad už hodí do šrotu, ovšem na rychlosti a výkonu nestrácejí, samozřejmě jsou zde i pěkné sportovní auta. Hudební stránka hry je vynikající. Nenajdete zde žádnou hip hopovou hudbu, ani rap či RnB jako v jiných závodních hrách. Zahrajou vám takoví interpreti jako rob Zombie, Yellow Card, Nickelback a jiní... Zkrátka a dobře Flatout 2 je hra pro ty co mají rádi adrenalinové závody které nevedou jen městem či na upravených okruzích.

super hra kterou nelze než doporučit!!! Kdo nehrál neuvěří a za tu cenu?! No kurňa nekupte to!!!

nejlepsi :)

Flatout 2 je vynikající závodní arkáda plná nových nápadů, která za tři stovky rozhodně stojí. Pro skalní fandy geniálního simulátoru to právě kvůli arkádovosti možná bude zklamání, ale stačí si zvyknout a nedat na první dojem.

Tuto hru sem ziskal z posledniho SCORE a je to naprosta spica